Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvelitek a Nickelodeon-t?

Kedvelitek a Nickelodeon-t?

Figyelt kérdés
Néztem ilyen régi Nickelodeon Hungary 2019 promo kat és az egyik ilyenben láttam Tini Nindzsa Teknőcök felemelkedésének a végét és akkor döbbentem rá hogy akkor amikor ezek a szuper sorik mentek akkor Tudtam meg hogy abban a korban tényleg király volt a Nickelodeon kár hogy nem néztem őket pedig 2018-ban a TNT Teknősök Felemelkedését sajnálom őket szólni kéne a Paramount-nak hogy tegyék vissza a sorokat nem?
2022. febr. 22. 19:46
 1/3 anonim válasza:
100%

Régen nagyon szerettem,de már túl van a zeniten a csatorna. Én a 2000-res években voltam gyerek,és az ezredfordulón a kedvencem volt. Szokásos klasszikusok futottak: Hey Arnold,Macseb,Ginger Naplója,Rocko Modern élete,Kablam!,Titkos templom legendái,Fecsegő tipegők,stb...

Ma is vannak jó tartalmak rajta szerintem (Casagrande család pl),de szerintem már nincs meg a magához való egyedisége. Bár más csatorna sem nagyon emelkedik ki a felhozatalból.


"szólni kéne a Paramount-nak"

3 és fél éve írtam nekik,csak én a NickRewind miatt. Válaszra sem méltattak,bár én Facebook-on írtam rájuk.


Nem hinném,hogy ránk "földi halandókra" hallgatnának,mivel nézettségi adatokra építve pakolják össze a műsortervet. Tudod,a profit a minden. :)

2022. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az 1-essel. A 2000-es években volt e legjobb a Nickelodeon, de most... inkább hagyjuk is. A Lármás/Casagrande család az egyetlen sorozat amit nézek rajta. Már meg sem közelíti a régi színvonalat. Mint ahogy a Disney is. Régen, mikor még Jetix volt az egyik legjobb csatorna volt, nagyon szerettem, aztán mikor Disney-re váltott évről-évre lassan de biztosan egyre rosszabb lett.
2022. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Régen jó volt, a kilencvenes/kétezres években. Sőt, úgy is fogalmazhatnék, hogy atomkirály volt. :) De ugyanúgy a Cartoon Network, a Minimax és a Fox Kids/Jetix/Disney is nagyon jók voltak.


Én is többször is írtam a Nickelodeonnak fb-on/emailben, de nekem sem válaszoltak. Illetve igen, egyszer, amikor írtam nekik fb-on, hogy hozzák vissza a Danny Phantomot, és azt írták, hogy dolgoznak rajta. Ez úgy nyolc éve volt, azóta sem történt semmi. Azóta egyik másik megkeresésemre sem reagáltak. (Mondjuk az utóbbi időkben már nem is írtam nekik, az is tény. :) Le vannak ejtve.

2022. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!