Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eddig mindig köszönt most,...

Eddig mindig köszönt most, már nem? Jól gondolom hogy velem van baja? Többi lent:

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki eddig mindig köszönt ha elmentünk egymás mellett.. mostanság nem köszön mondta h szia meg hozzá a nevemet... és ezt mind úgy hogy alig beszéltem vele két szót. Most nem köszön.. egyik nap vele álmodtam.. nem tudom mi a francokat keresett az álmomba... és most olyan fura belső fájdalmat(lelki), szomorúságot érzek ha eszembe jut.
2022. febr. 24. 07:11
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem biztos, de lehet, h beszélgetést akart kezdeményezni, csak nem merte.


Mostmàr feladta teljesen, ennyi az egész.


Te meg érzékelted, hogy nem kapod meg tőle ezt a pàr màsodpercnyi figyelmet és az agyad küldi a hiànyàról a jeleket.

2022. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És Te legalább egy kedves mosollyal adtál feléje jelet, hogy kedveled őt?

Ha nem, akkor Te rontottad el, mert azt hitte (és joggal), hogy nem érdekeled őt, tolakodni meg nem akar. Ha ismét találkoztok, enyhe mosolyt küldj feléje, enyhe szájtátással (gyakorolt tükörben) és fogadd a köszönését, vagy köszönj Te előre és kérdezd meg, miért nem szól hozzád az utóbbi időben.

2022. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dzsoki ***** válasza:
100%
Stimmel. Köszönj te és kérdezz reá,hogy mi a helyzet.
2022. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te köszöntél neki? Tetszik neked?
2022. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!