Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ideje/energiája...

Hogy van ideje/energiája valakinek másodállást vállalni egy főállású munka mellett? Gondolok itt pl a tanárokra

Figyelt kérdés

Nem értem , h egyeseknek hogy van idejük több helyen dolgozni.

Én reggel 8-tól 18/19ig bent vagyok az irodában egy multinál és pörgök ezerrel. Nekem is jól jönne egy kis plusz pénz. De mégis mikor és hol tudnék így még dolgozni?



2021. nov. 3. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Roppant egyszerű: ha nem vállalná, belehalna.

Kínában ennek nagy hagyománya van.

2021. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a tanárok nagyobb része nincs bent 6-7 ig.
2021. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
El lehet ott lébecolni, ne sajnáljuk már őket! Amelyik főleg óraadó, az még fizetni is tud évi néhány ZH javítgatásért, jól el tud standupolni a kiadósra alkudott órabéréért, gyakorlatilag el se fárad normálisan, ha nem vállal pár óra pluszt.
2021. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem este hatkor végeznek. Vagy olyan a beosztásuk, hogy belefér. Én 8-16:30-ig dolgozom főállásban és heti 2x még 18-19:30-ig óraadó vagyok egyetemen. Megoldható ha nincs más, ami elvenné az idődet pl. utazás, gyerek, háziállat.
2021. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!