Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SB Karin tolóajtós 250 cm-es...

SB Karin tolóajtós 250 cm-es ruhaszekrény vélemény (vagy a honlapról, ahol árulják: wilsondo)?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg van ilyen valakinek? Milyen minőségű, mondana róla valamit?



2022. febr. 24. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm... szlovák webáruház

[link]


Ha bármi bajod van a bútorral, oda kell visszaszállítatnod saját költségen...

2022. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tűnik olyan rossznak, de persze vannak jobb helyek is. Csak az a baj, hogy ekkora szekrényt, ilyen elrendezéssel sehol nem találtam. Főleg úgy, hogy lehet bele külön fiókot kérni vagy akár a szekrény oldalához egy sarokpolcot, árban is azért így elég jó lenne.

A méretet pedig a magasságra értem, sok más helyen van meg tetszetős szekrény, de az kb. mind 215 magas, ami nem férne már el sajnos...ráadásul fiók sincs benne meg semmi. Ezért érdekelne néhány őszinte vélemény, ha már valaki rendelt onnan, esetleg mást akár.

2022. febr. 24. 13:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyebként én azt olvastam hogy Magyarországon van egy raktáruk, oda kell esetlegesen visszaküldeni. Arról mondjuk nem találtam semmit, hogy az esetleges visszaszállítás költségeit vállalnák-e. De egyebként ez bármely más honlappal így van. Ha vállalja, akkor rendes, de egyebként nem kötelezhető rá. Végülsi valamilyen szempontból érthető.
2022. febr. 24. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

2: a JYSK-ben nincs ilyesmi...???


Az IKEA-ban is van hasonló, amibe rengeteg kiegészítőt lehet venni.

2022. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jyskbe kb alig van valami, olyan meg konkrétan még hasonlo sincs,mint amit keresek. Egyébként nagyon sok honlapot átböngésztem már mérlegelve a szobánk adottságait és a számunkra való célszerűséget, praktikusságot...

Ikeába most konkrétan csak fehér szekrényt tudnék venni, de abbol is egy olyan méretű és hasonló elrendezésű majdnem kétszerannyi lenne, mint a linken, és attól higy drágább meg ikeás, nem feltétlen lenne jobb.

De köszönöm.

Esetleg ha lenne érdemleges hozzászólás, azt nagyon megköszönném 🙇‍♀️👏🙌

2022. febr. 24. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!