Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet fő értelme???

Mi az élet fő értelme???

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
SEMMI. Az élet van, keletkezett és ennyi.
2022. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Isten. Minél közelebb kerülsz hozzá, annál jobban áthat az értelem. Isten az egekben lakozik. A régiek a templomaikat, szentélyeiket a magaslatokra emelték, mert annyival közelebb kerültek az égi Értelemhez.
2022. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Semmi.. az élet egy szenvedés
2022. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Maga az élet.
2022. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Hármassal értek egyet.Tele van a ****** az egésszel..5 nap munka,2 nap pihenő(jó esetben)még ha fordítva lenne valahogy elviselném..de így..pedig van párom aki szeret,törődik velem,megbecsül..nem is keresek rosszul,megvan mindenünk..de mégis is sokszor azt kívánom bárcsak megdöglenék már,sosem szerettem élni,tinédzser korom óta utálom ezt az egész életet,iskola,tanulás,munka..semmi de semmi értelme.De a legrosszabb benne a szülők halálát megélni,az egy hátralévő életre való trauma,szomorúság..Néhány gyernekkori örömtől eltekintve kinlódás,szenvedés.
2022. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
Szerintem mindenkinek más. Nekem a család :) Hogy van kit szeretni, akik szeretnek és védenek engem. Egyszer pedig remélhetőleg én is lehetek a védelmező anya szerepben.
2022. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Weöres Sándor: Üdvösség


Csak azért

az egyetlen napért

érdemes volt megszületnem,

amikor szeretni tudtam,

és szeretnek-e, nem kérdeztem.

Csak ennyi történt teljes életemben,

egyébkor szakadékba buktam.

Csak azért

az egyetlen napért

érdemes volt megszületnem.

2022. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
az hogy minél több kérdést tegyél fel a gyikon
2022. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!