Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Douglasbol mennyi a szallitasi...

Douglasbol mennyi a szallitasi ido?

Figyelt kérdés
Ket napja adtam le a rendelest de meg nem kaptam emailt,hogy lenne csomagszamom vagy atadtak volna a glsnek. Szerintetek erkezik ma vagy jovohet kedd-szerda?
2022. febr. 25. 07:30
 1/4 A kérdező kommentje:
??????
2022. febr. 25. 08:33
 2/4 anonim ***** válasza:
????????????
2022. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Agybeteg utolsó…:D
2022. febr. 25. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az vagyok, hanem megpróbáltam Goolge haverom segedelmével kideríteni, hogy mi lehet az a Douglas, amiről kérdezel.

De nem jutottam semmire. Ilyen néven van pl. parfüméria, de rendelési lehetőséget nem leltem.

Kiírsz egy kérdést, majd egy órával később már sürgeted az embereket, miért nincs válasz. Hát lehet, hogy azért, mert mások még ennyire sem érdemesítettek egy délelőtt során.

2022. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!