Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tiktok folyton feldobál Olyan...

Tiktok folyton feldobál Olyan videókat ahol halálos beteg emberek vannak. Rányomtam többször is, hogy nem érdekel, mégis feldobja mindig.Hogyan tudnám teljesen eltüntetni?

Figyelt kérdés
Én szeretném, ha ezek az emberek jobban lennének, De én szórakozni járok fel tiktokra és ezek a videók nyomasztóak számomra és sokszor előfordul, hogy napokig azon agyalok, hogy ez velem is megtörténhet és félek. Nem szeretnék ilyen videókat nézni ezért. azért mert látok egy ilyen videót, a beteg embernek nem lesz jobb szerintem.

2022. febr. 25. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Ne hasznald a tiktokot ugy altalaban se semmire, megrohasztja az agyadat.
2022. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Tiktokon tényleg csak elhalnak az agysejtjeid, ráadásul fel sem tűnik milyen borzasztó sok időt visz el, mert az van a közképben, hogy ahh, csak 10 másodperces videók.

AKkor már inkább nézz ismeretterjesztő és oktató videókat YouTubeon, a ViccElek és Pamkutya csatornáról. Szórakozni ott is tudsz, mellette pedig még tanulsz is érdekes dolgokat.

2022. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!