Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép? SOS többi...

Hogyan legyek szép? SOS többi lennt

Figyelt kérdés

természetesen csúnya vagyok. Soha nem volt fiúm vagy bármilyen udvarló, még csak egy bókot sem kaptam egész életemben a szüleimen kívűl. :

egyáltalán nem szimmetrikus az arcom, kicsi a szám, az orrom szélesebb és nagyobb mint a szám, a homlokom nagyon nagy. És még teltebb sem vagyok, a teste m az okés (168cm, 50kg) Nem tudom mit csináljak és nagyon depressziósnak érzem magam emiatt. Reggel mikor felkelek nem merek elmenni a fürdőbe mert ha meglátom magamat a tükörbe akkor elkap a sírás, félek tükörbe nézni. Iskolába is rengeteget piszkáltak meg néha most is hogy mennyire rettenetesen csúnya vagyok és egyszerűen nem tudom mit csináljak :( kipróbáltam mindent: 100 fajta smink, arc masszírozók amiktől picit soványabb lesz az arcom, rövid haj, hosszú haj, frufru, új stílus, vagy csak pozitívan gondolkodni és ne arra hogy milyen ronda vagyok de egyszerűen nem megy mert mindig ugyan ilyen csúnya maradok.

Kérlek lányok tudna valaki segíteni?:( nem érzem jól magamat a bőrömben és senki nem talál szépnek, legfőkébb én magam sem. És ez nem az a tinédzser hiszti hogy jaj de csúnya vagyok. Senki nem bír rám nézni úgy mint a korombeli csinos lányokat

16/L


2022. febr. 25. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szóld le magad...te is szép vagy a magad módján. A tökéletes unalmas. Mindenképpen ajánlom a pszichológust - látogass el hozzá hátha magasabb szintre emeli a lelked és te is tisztában leszel magaddal. Ha később még mindig hasonlóan érzel korrigáltathatod az orrod plasztikai sebésszel. Remélem segítettem. Kitartás :)
2022. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan szép vagy. Ne siesd el, korai még amúgyis, hogy fiúd, udvarlód legyen. Akinek van, az is csak átmeneti, az meg nem jó, az igazit kell megtalálni, de az meg nem így fog jönni.
2022. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hiába látod magad most csúnyának, ha eljön -és el fog jönni!- az idő, lesz, ski téged fog a világ legszebb, legszerethetőbb lényének tekinteni!
2022. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:). Nagyon jól esnek. megpróbálom összeszedni magamat!
2022. febr. 25. 15:41
 5/6 xp ali ***** válasza:
75%
Na ezek azok a lányok, akiket gyerek korunkban kicsúfoltunk, aztán pár évvel később nem győztünk bocsánatot kérni tőlük, mert ált mindből baromi jó csaj lett. ;)
2022. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Jártál-e már kozmetikusnál vagy van-e neked? Ha nincs, akkor ajánlom látogass meg egyet, menj el egy jó minőségű fodrászhoz és kérj tőle tanácsot!

2022. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!