Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek én is ilyen...

Hogyan legyek én is ilyen "tökéletes"?

Figyelt kérdés
Elegem van már abból,hogy rajtam kívül szinte az összes csaj úgy nézki mint valami modell.Tökéletes bőr,jó alak,csinos öltözködés.Én mindent megteszek azért,hogy én is ilyenné váljak de nem megy.A bőröm csak nem akar javulni,edzek és fogyózok de fogyni se nagyon fogyok,illetve a popsim sem formálódik annak ellenére,hogy napi 1órát a formálásával töltök.A nőies,jó öltözködés pedig rajtam nem úgy áll,mint Azokon a lányokon.Mi tegyek?

2013. jún. 10. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A fogyásnál, alakformálásnál sokszor nem az edzetlenség a probléma. Gyakran fordul elő, hogy a már szépen kidolgozott izmokra zsírréteg rakódik, de hogyha ez eltűnik, akkor te is meglepődsz, milyen jó alakod lesz :)

A sminknél pedig azt javaslom, hogy használj természetes sminket (alapozón kívül csak valami halvány rúzs vagy ilyenek), mert ezek azt a hatást keltik, hogy smink nélkül is szép vagy.

És ezek a lányok csak első ránézésre szépek, mindenkiben van valami hiba :)

2013. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:
53%

Juj, és ők ettől máris TÖKÉLETESEK lesznek? Álmodban talán.

Ne akarj tökéletes lenni. Törekedj rá, de legyél vele tisztában, hogy úgysem éred el soha. Csak élj a legjobb belátásod szerint. Senki sem tökéletes!

2013. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Először....akik sminkelik magukat, nem biztos hogy szépek smink nélkül....

Másodjára nekik van önbizalmuk, így a kisugárzásuk is más.

És hidd el, van tőled csúnyább csaj én ebben biztos vagyok, szóval ne akarj annyira változni...ne akarj olyan lenni mint mások, inkább légy eredeti/egyedi.

Úgy öltözködj, ahogy neked tetszik, amilyen a te stílusod, ami kényelmes neked....:)

2013. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne legyél tökéletes!Az nem szép.Hidd el azok a lányok sem olyanok csak te látod olyannak őket.Egyébként meg mindenkinek más áll jól.Neked is meg kell találnod a saját stílusodat és legfőképpen önbizalom kell neked!
2013. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én direkt más ruhákban járok, mint A MINDENKI. Mert nem szeretnék MINDENKI lenni... Legyen egyedi stílusod, és olyan ruhákat válassz, ami jól áll!
2013. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia énis ilyen problémával küzdök bár régi kérdés hidd el nekem ezt a tanácsot adták--- nem tudsz mindenkinek megfelelni, valakinek aki szeret bárhogy valakinek sose fogsz megfelelni a lényeg találd meg azt a stílust ami neked tetszik és ha te jól érzed majd akkor teljesen másképp látod majd magadat is. Ez elvileg a titok nyitja de még nekem sem sikerült és én is mindent megteszek az érdek ügyében.
2017. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!