Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék fiúkkal is jóba?

Hogyan lehetnék fiúkkal is jóba?

Figyelt kérdés

most kezdtem a középsulit, de eddig nem nagyon beszéltem a fiú osztálytársaimmal. Miről lehetne velük beszélni? És a másik kérdés, hogy egy lánnyal elég jól összebarátkoztam, de mindig csak annyit beszélnünk egymással, hogy mi volt a lecke, tanult e a köv órára mi lesz a köv óra meg ilyen sulis dolgok. Vele miről lehetne beszélni? A többiek akik nem ismerték egymást már közös képet csináltak meg olyan jól tudnak egymással beszélni.

15L


2010. szept. 12. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Hozz fel egy filmet, énekest, bandát, vagy könyvet, amiről beszélni lehet. Vagy kérdezd meg, hogy nem mennétek-e el moziba. Mert van az xy film, amit nagyon meg szeretnél nézni. Akkor biztos "összerázódnátok" kicsit.

A fiúkkal pedig... hát nem tudom, velük ugyanerről. Nem másik állatfaj, ugyanúgy néznek filmeket, hallgatnak zenét, stb. Vagy hívj el pár embert, hogy menjetek és üljetek be valahova kajálni, teázni, ilyen helyekre. Ott is sokat lehet beszélgetni, jobban megismeritek egymást, és nem lesz semmi baj :)

2010. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!