Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a napkövet és a goldflusst?

Figyelt kérdés

Aki ért az ilyenekhez úgyis tudja, mi a kettő közti különbség.

Vannak ilyen módszerek, hogy a kezemben tartom és ha igazi felmelegszik, ha nem, nem, de nem igazán értek ezekhez és a neten sem találtam semmit erről.


Lényeg, hogy van egy napkövem, ami lehet, hogy goldfluss és nem tudom, hogy jöhetnék rá úgy, hogy ne vigyem szakértőhöz, vagy akárhova.



2022. febr. 25. 22:07
 1/2 anonim válasza:

Ha rákeresel nezen a képekre, látni fogod a különbséget.

A goldfluss is tulajdonképpen ugyanolyan "ásvány" mint a többi, csak mesterségesen állítják elő, szóval ezt a felmelegszik vagy nem állítást nem mondanám igaznak.

A legegyszerűbben, én másnak is így mondtam, hogy ha a kő olyan mintha belenne szórva csillámporral, akkor tuti goldfluss. Egyébként ha gondolod, küldj privátba képet, és szívesen megmondom :)

2022. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*neten
2022. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!