Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem halloweeni...

Mondanátok nekem halloweeni recepteket és játékokat?

Figyelt kérdés
Minden évben tartok halloweeni bulit,de most unalmas mindig ugyanaz a recept és ugyanazok a játékok...
2010. szept. 12. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ha unalmas, akkor ne tartsd meg. hány éves vvagy? meg ezt a halloween én nem értem. mi a fsz-nak kellett a magyoaroknak átvenni ezt a hülyeséget az amerikaiaktól? jajj úgy utálom azokat a hamburger zabáló, dagadt gciket, legalább a magyarok ne legyeneke ár ilyenek. talán a tökfaragésban még van valami értelem az még úgy elmegy de a többi, hagyjuk már...
2010. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
annyira "szeretem" amikor az emberek olyan dolgot szólnak le amit nem ismernek pontosan... a halloween nem amerikai ünnep hanem kelta.. az egy dolog,hogy amerikában a legelterjedtebb de a kelták találták ki. És miért baj ha én is megtartom? Nem engedélyt kértem,hogy megtarthatom-e annak ellenére,hogy magyar vagyok hanem ötleteket. És ha már mondod,hogy "átvettük az amerikaiktól" a halloweent,akkor elárulom,hogy a karácsonyt sem csak a magyarok ünneplik... szóval ennyit erről. Ötleteket kérnék nem kritikát,köszönöm.
2010. szept. 12. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

én ezeket fogom csinálni ma tetem is föl egy kérdést.

2010. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem akarok, veszekedni én se, de akkor pontosítok: az amerikaiak amerikai halloween-ját utálom, úgy érve hogy szerintem a halloweeneredeti változatában nem futkároztak gyerekek zombinak öltözve, hogykicsikarjanak fejenként 5 kiló cukrotminden szomszédtól (biztos valami fogorvos találta ki (ne bas.sz le ha nem így van)). de mondom a tök lámpással nincs semmi bajom (és az még valamennyire hű is az eredeti változathoz). és akko rnem azt mondom hogy ne szervezz halloweeni bulikat, csak hogy nem látom értelmét annak amit az amerikaiak csinálnak. szóval, nincs gondom vele hogy szervezel bulikat, csak én nem szerveznék ilyeneket, maximum ha valaki elhívna és csak a poén kedvéért elmenni jelmezbe és bulizni egyet. ja csak utólag hozzátenném, és nem veszekedés képp, hogy a halloween: (wikipédia) "Ezen az éjszakán, úgy hitték, hogy az elmúlt évben meghaltak lelkei összezavarhatják az élők életét, mivel a lelkek ezen az éjjel vándorolnak a holtak birodalmába. Az emberek a szellemeknek ételt és állatot áldoztak, hogy megkönnyítsék a vándorlásukat." a karácsony pedig Jézus Krisztus, a Megváltó, a világméretű keresztény vallás központi személyiségének a születése napja. szóval ha tennénk egy relációs jelet halloween és a karácsony közé akkor szerintem a karácsony úgymondd egy "kicsivel" nagyobb lenne. és nem értem ezt, amit mondtál: 'a karácsonyt sem a magyarok ünneplik...'. miért te mit ünnepelsz szenteste? martin luther king napot? vagy 'sajtgurító verseny a havas hegyoldalon' napot? én tudtommal a magyarok nagyon nagy részt keresztények. maximumu ha nem vándoroltál be valamelyik másik országból. szóval nem veszekedés képp mondom ezeket, mondom, vannak dolgok amikben egyetértek veled, de ha valami mg mindig van, akkor nyugodtan írjad, állok elébe.
2010. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"karácsonyt sem csak a magyarok ünneplik" ezt írtam. Ott van a sem. Én Sem látom sok értelmét a házakba rohangálós cukor szedős dolognak és nálunk nem szoktak jelmezekbe öltözni az emberek. Én ilyenkor feldíszítem a lakást sütök furcsa (ijesztő) finomságokat és furcsa játékokat pl.: temetői kihuhog a végén játékot készítek, saját kezűleg minden egyes részét.
2010. szept. 15. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
jó bocs már elfáradtam és elnézte, amit írtál. na ahogy ezt leírtad, ez így tökéletes, ezzel nincs semmi gond, van hangulata. de tényleg ha van még valami, akkor azt mondd el
2010. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát itt nem igazán a halloween témát szeretném megvitatni... szerintem inkább it kéne: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek.. itt többen is hozzá szólnak majd
2010. szept. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!