Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétás halloweeni...

Milyen diétás halloweeni recepteket ismertek?

Figyelt kérdés
nemsokára lesz halloween partink és kéne néhány diétás recept tudtok ajánlani ?
2011. okt. 21. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Sütőtök!


Fahéjas-diós alma, szőlős-almás gyümölcs saláta.


Esetleg tökmaggal díszített tönkölylisztes, vagy sokmagos pogácsa.

2011. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. okt. 21. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz te diétás alatt, de írok párat amit én is megeszek. (Én rendkívül kényes vagyok a kajára, például a bolti majonézt, mustárt, stb. sem eszem meg, és az édesítőszert sem)


sütőtök bármilyen hússal ízlés szerint


zsíron (egészségesebb mint az étolaj) pirított felaprított alma (szegfűszeggel és fahéjjal kell fűszerezni) sült csirkecombbal


sült alma (szegfűszegeket érdemes beleszúrni sütés előtt, esetleg fahéjat lehet rá szórni) akármilyen hússal ízlés szerint.


grillezett egész csirke a fent említett köretekkel

2011. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. okt. 21. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez diétás.Biztos, hogy finom lehet.

Egyébként én is tervezek halloween partyt csinálni, tavaly zombinak öltöztem, nagyon durva volt.Már várom az ideit is, szerintem nagyon jó lesz, és én is fogok valami rémisztő finomságot sütni, a neten egy csomó jó halloween-es receptet találtam.:)Mondjuk ezek nem diétásak, de szerintem alkalmanként lehet enni ilyeneket is.:)

[link]

2011. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2011. okt. 22. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!