Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm múltkor...

Az egyik barátnőm múltkor mondta , hogy inkontinenciába szenved én meg nem tudtam mi is pontosan az? erre ő elmagyarázta és azt is elmondta , hogy ő a tömegközlekedésen pelenkát vesz fel mivel ,hogy ne pisiljen be ez idegen volt nekem.

Figyelt kérdés
Pedig csaj egy tinédzser akiről nem hittem volna mert nem idős , más is van így ezzel ha igen nem nehéz ezzel élni vagy ilyesmi?

2022. febr. 27. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Inkontinenciánál erre való betétet szokás használni, nem pelenkát...
2022. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aha
2022. febr. 27. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
#1 nem ilyen egyszerű ezű ez, attól függ milyen szinten inkontinens valaki, és mennyi időnként tudja tisztába tenni magát, egy betét nem tart túl sokat, főleg vizelet csepegés ellen alkalmas, de ha nem nagyon tudja tartani akkor a pelenka az adekvát védekezés, sajnálom szegéynt, gondolom azért a kortársai eléggé csúfolhatják miatta...
2022. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát…
2022. febr. 27. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
hát?
2022. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen nem valami jó dolog az biztos
2022. febr. 27. 17:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én azt javaslom, fogadd el ezzel a dolgával együtt, nem tehet róla nyilván megtesz mindent az ellen hogy ez nagyon nyilvánvaló legyen, de nagyon jó tud lenni ha van akivel az ember megoszthatja az ilyen gyengeségeit és nem nézik le miatta
2022. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább őszinte, amit nagyra kell becssülni. Ha így is elfogadod őt és más NAGYOBB hibáját nem látod (amit a továbbiakban nem tudnál tolerálni), akkor nagyon tartós lehet a kapcsolat.

Nem biztos, hogy élete végéig ez megmarad neki, de nem vagyok orvos.

2022. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A fenti válaszom első sorban arra az esetre szól, ha fiú vagy. Ha Te is lány vagy, akkor foghadd el barátnődnek, ha Téged ez a baja nem zavar.
2022. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Engem aztán nem zavar ez
2022. febr. 27. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!