Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szagú a köldökötök?...

Milyen szagú a köldökötök? Komolyan kérdezem, mert én nagyon meglepődtem a múltkor...

Figyelt kérdés
Valemlyik nap csak úgy bedugtam az ujjam a köldökömbe telefonozás közben, utána nézem te jó ég, mi ez a szag, konkrétan olyan volt, mintha a seggemben nyúlkáltam volna... Nektek is ilyen büdös? Azóta külön figyelmet fordítok rá, hogy alaposan megtisztítsam, de még így sem kellemes az illata, de legalább gyengébb most már.

2020. aug. 9. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megszagoltam most.

Nem büdös, mondjuk én eddig is mostam rendesen. Mindent megmosok 😀.

2020. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hajlamosak elhanyagolni az emberek, pedig igen, érdemes külön belenyúlni fürdéskor. Egyrészt mivel gyakorlatilag egy lyuk és ülés közben még össze is nyomódik, alig tud szellőzni, másrészt tusfürdő maradéktól kezdve az elhalt bőrdarabkákig egy csomó minden össze tud gyűlni benne, ha nincs rendesen naponta mosva, és azok bizony bebüdösödnek.
2020. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszer feküdtem és pont én is telefonáltam,bele nyúltam a köldökömbenaz egyik ujjamal... Hirtelen olyan büdös lett hogy jaj😂azóta külön figyelek a tisztítására.
2020. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!