Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok olyan...

Veky kérdése:

Miért van az, hogy sok olyan "állatnál is butább" ember (pontpontpont)?

Figyelt kérdés

Teljes kérdés:

Miért van az, hogy sok olyan "állatnál is butább" ember - akiknek ráadásul rosszabb is a helyesírásuk -, próbálkoznak mindenféle kérdést feltenni, pedig ha lenne egy kis csöppnyi eszük, akkor tisztában lennének azzal, hogy képesek legyenek megválaszolni a saját kérdéseiket?

Szóval lehet, hogy tévedek, de az emberek többsége 110 iQ alatti, hiszékeny, naiv, buta, beképzelt, stb. Az ilyen emberektől van hányingerem... (Sokan vannak ezen az oldalon is!) Erre akik válaszolni fognak, mindenféleképpen 90 iQ felettiek, hiszen a "legaljanép" inkább csak kérdést tesz fel, és másokéra nem tud válaszolni...


2010. szept. 12. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Te aztán nem kicsit lehetsz elszállva magadtól ugye!?

Mikor látott utóljára doki?

Amennyiben sűrűn van hányingered,egyél sok briketet!

Napiszaros kis kocsog!

2010. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Attól szoktam kiakadni,mikor "kedves gazdi"sajnálja dokira a pénzt,és itt kér ingyenes tanácsot "Mi baja lehet a kutyámnak?"-féle kérdéssel.

Annyi esze nincs,hogy állatorvos sem ad látatlanban távdiagnózist.

Ő ingyen meg akarja oldani a kutya gyógyítását,és nem érti,hogy ezt itt,így nem lehet.

És ha megfigyelitek,az ilyenek,akiknek annyi az IQ-juk,mint a szobahőmérséklet,tesznek fel leginkább a kutyájuk szaporításával kapcsolatos kérdéseket.

2010. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg sok buta kérdés van itt, de ez az oldal azért van, hogy kérdezzenek az emberek.De ha nem tetszik, nem kötelező ide járni.
2010. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek. Olyan egyértelmű kérdéseket tesznek fel, hogy azt már fáj olvasni.


"Nem szoktam hazudni vagy csalni. Akkor most rossz ember vagyok? :("

"Ciki, ha 10 évesen még szűz vagyok?"

"A cicám egyik lábát véletlenül levágtam egy késsel. Lehet valami baja?"

2010. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Az első válaszadómmal kapcsolatban tévedtem, hiszen kevesebb az iQ, mint jósoltam. A harmadik választ megérdemeltem, a második és a negyediknek pedig köszönöm az egyetértést...
2010. szept. 12. 13:19
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez az "állatnál is butább" ember nagyon provokatív volt tőled...
2010. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5. válasz: Bocsánatot kérek az összes kutyától, macskától és a többitől, akiket megsértettem. Nem akartam lekicsinyíteni azok az emberek közé...
2010. szept. 12. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát figyelj...azt se normális aki az ilyenen kiakad.Manapság annyi h*lye ember van hogy a normálisabbaknak muszály hozzájuk alkalmaszkodni (pl.:nem idegeled fel magad rajtuk).

A másik hogy ezen az oldalon ahhoz hogy kérdezz nem feltétlenül kell válaszolnod is.Lehet valaki csak azért jött mert kérdéseket szeretne feltenni, valaki pedig csak azért hogy másokon segítsen válaszaival, vagy még van egy harmadik csoport (ebbe tartozok én is bár én szoktam segíteni ha tudok és a kérdés is olyan) akik csak röhögni, hülyéskedni, unaloműzésnek jönnek ide.:)

2010. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

12:59

Még annyit hozzászólnék a te válaszodhoz hogy szerintem azzal a kérdéssel hogy "Mi baja van az állatomnak?" semmi probléma nincs.És azért mert te ezüst kanállal a s*ggedben születtél még másnak megterhelő az a z 5-6 ezer forint amit manapság elkérnek egy rendes vizsgálatért.Lehet valakinek volt ilyen gondja már és tud tanácsot adni neki, ha még nem is biztos hogy bejön.

2010. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
A legrosszabb pedig az, mikor nem a kérdésekre válaszolnak, hanem a válaszolók hozzászólásaira reagálnak :S kérdezz-felelek van, nem felelek-felelek
2010. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!