Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szerint 18...

Van itt olyan aki szerint 18 évesen ki lehet venni a Bet365 oldalról azt a pénzt amit még 18 év alatt nyertem ?

Figyelt kérdés

17 évesen fogadtam pár meccsre a Bet365 oldalán, de mivel tudtam hogy nem kapnám meg az összeget mert ugye 18 év alatti voltam... Holnap után töltöm a 18-at, és arra gondoltam kivenném az összeget, de nem tudom megkapnám-e.

Ugye 18 év alatt tettem meg a meccseket, de viszont már 18 éves létemre szeretném kivenni. Ez lehetséges, vagy hagyjam inkább mert csak baj lenne?

Tényleg kérem azok válaszoljanak akiknek tapasztalatuk van benne



2022. márc. 1. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Regisztrációnál kamu adatokat adtál meg akkor, a születési dátumod tuti nem volt helyes. Szerintem megpróbálhatod, nem hiszem hogy feljelent egy olyan cég, akinek itt működési engedélye sincs. Sok pénzről van szó? Ha mondjuk 1-200 ezer, akkor szerintem megkapod, ha milliók, akkor vszeg megmondják, hogy t&c ellen vétettél, buktad a pénzt.
2022. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feljelenteni nem fogják, de mivel a szerződési feltételeket megszegte, mondhatják azt, hogy a játéka érvénytelen volt így a nyeremény kiutalását is megtagadják. Ez nem mennyiség kérdése, mert jogosulatlanul szerzett nyereményből egy forintot nem kaphat meg.
2022. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De igen, ez mennyiség kérdése. Kevés pénznél inkább jó arcoknak fognak tűnni, és módosítják a születési dátumát, megmondják hogy ejnye bejnye, és odaadják a pénzt. Nem kötelező nekik, elvehetik a kicsit is, de szerinted miért adnak welcome bónuszt? Azért, mert remélik hogy elbukják az új játékosok, de aztán befizetnek, és még több pénzt buknak náluk. Ha megnézik a history-t, és az jön le, hogy szerencsével vitte fel az egyenlegét, akkor a későbbi bukók reményében a kicsit ki fogják fizetni. Ha azt látják, hogy jól átgondolt taktikával nyert a srác 3 millát, akkor megmondják hogy szabálytalan volt, és nem adjk oda a pénzt.
2022. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából helyes adatokat adtam meg minden téren. :D Megtudtam adni a 2004-es születési évet mikor beregiztem :) Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2022. márc. 3. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Lol, az vicces.
2022. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyid ragadt benn?
2022. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várj egy picit, aztán igényelj kifizetést. Leginkább az tűnne fel, ha még nem vagy 18... ha már betöltötted, lehet hogy elsiklanak felette. Bajod nem lesz belőle szerintem, max nem kapod meg a dellát. De tényleg, kb. mekkora összeg?


(Anno nekem a bwin kifizette a pénzt. Hitelesítésnél voltam gondban, mert 1 évet csaltam a regisztrációnál)

2022. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!