Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orvoshoz elmehetek ha karantén...

Orvoshoz elmehetek ha karanténban vagyok?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 03:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
A karantén azt jelenti, hogy maradsz a p|csádon, nem igaz, hogy 2 év járvány után még van, aki nem tudja.
2022. márc. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem, orvoshoz meg akkor se ha csak nathta tuneteid vannak
2022. márc. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Második válasz teljesen helytálló, ne a lepontozást nézd!

Minden családorvosnál előre be kell jelentkezni, és adott időpontban mehetsz. És akkor is tartani kell a szociális távolságot, maszkot kell viselni stb.

Felső légúti tünetekkel NEM fogadnak. Telefonon kell megbeszélni a teendőket. Ha gyógyszer szükséges, azt felhőbe felírja az orvos, és olyan ember válthatja ki, aki nem fertőzött.

2022. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló bunkó, de igaza van.
2022. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában nem vagyok bunkó, de ez a vírushelyzet már kihozza belőlem :D
2022. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gimis vagyok, az orvos egész évben igazolt ha beteg voltam úgy, hogy nem mentem be, csak betelefonáltam én vagy anya, majd egyszer mondta, hogy nem fog többször igazolni kivéve ha megvizsgál, szóval legközelebb menjek be :D. Pozitív is lettem, ő csinálta a tesztet, nem tudott mit mondani.
2022. márc. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!