Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megkerdezhetem-e a kedves...

Megkerdezhetem-e a kedves járőröket, hogy mi a szándékuk?

Figyelt kérdés

Baratnőm munkahelye elott a parkoloban vannak kb 1 hete, minden nap es ugy nez ki, hogy figyelik ot.

Miert? Mikor baratnom kilep a munkahelyrol, azonnal elgurulnak mellette es lelepnek. Mire megerkezik dolgozni, mindig ott allnak.

Oke lehet, hogy teljesen veletlen es mas miatt vannak ott, de az egyszerre elindulas gyanut kelto.

Baratnom dolgozo, normalis, jo kapcsolatokkal rendelkezo fiatal lany, buntetlen eloeletu,adofizeto, bejelentett dolgozo egy fogászaton.

Nem vagyok a jogok nagy ismeroje, de gondolom nincs belole semmi jogi kovetkezmeny esetlet feljelentes a reszukrol, hogy en meg mertem oket kerdezni, hogy megis mit akarnak?


Idegesito, őt is zavarja már es szeretnem tudni mik a jogaim veluk szembe.



2022. márc. 2. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted, és nem fogják elmondani, mert nem tartozik rád. Így következménye sincs.
2022. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

KIZÁRT, hogy őt figyeljék "céges" kocsival, nyíltan.

Öcsémék mindig egy autósbolt mellett parkolnak napközben. Közel a Meki a WC miatt, közel a kifőzde, és a területük közepén van, közel a főúthoz.

2022. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Állj eléjük, vagy akár a barátnőd is megteheti, nem lesz semmi baja a kérdéstől. Persze normálisan beszéljetek velük, hogy mondjuk feltűnt neki, hogy egy hete itt parkolnak, és mindig akkor indulnak el, amikor ő végez a munkájával. Véletlen-e vagy tényleg őt figyelik.

Valószínűleg véletlen. Viszont onnantól kezdve ha látja őket, jó nagyot köszönhet rájuk.

2022. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt ő mesélte neked?

Nem lehet, hogy üldözési mániája van?????

2022. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ha valakit tényleg meg akarnak figyelni, akkor azt olyan balek módon fogják végrehajtani, hogy még egy fogászati asszisztensnek is szemet szúrjon?
2022. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: Frappáns! :)))
2022. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!