Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most irigy vagyok? Vagy...

Most irigy vagyok? Vagy önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
Tehát rengetegen mondják, hogy milyen szép vagyok, jó az alakom, (Lányok fiúk, rokon, idegen,) de én ennek ellenére is féltékeny vagyok más lányokra, az internetről, mert hogy "Rajta biztos jobban állna az a ruha mert nagyobb a szeme mint nekem" meg ilyesmii. Sokan mondják hogy akiket mutattok azoktol sokkal szebb vagyok, illetve csak képen szépek, (Unokatesom ismer párat élőböl) de lehet csak azert mondja, mert a rokona vagyok. Nemtudom igazából de ez már engem is idegesít hogy rámjött a hónapokba, hogy én ilyesmikkel foglalkozok..
2022. márc. 2. 15:39
 1/9 A kérdező kommentje:
(Es azt elfelejtetem oda írni hogy lány vagyok)
2022. márc. 2. 15:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom tinedzser vagy
2022. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Túlreagálod az egészet. Bízz önmagadban és adj az általad megbízhatóktól jött feleletekre.

Máshol már leírtam, de itt is leírom). Ismertem egy fiatal GYÖNYÖRŰ lányt. Alakja, arca, frizurája, idomai... csupa szépség, de nem volt elégedett önmagával, a szépségével, pedig (alacsonyabb szinten, mint egy Miss Hungary) szépségversenyt is nyert. A szülei a barátaink. Odáig fajult nála, hogy egy 40 m mély kavicsbánya tavába fojtotta vízbe magát. A húga, aki kevéscé volt csinos, ugyancsak nyert szépségversenyt.

Légy megelégedve önmagaddal!

2022. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Valószínűleg akiket nézel interneten bőven idősebbek nálad, felnottesebbek, karakteresebb az alkatuk, arcuk. Illetve nagyon sok híresség plasztika után nyúl, vagy épp drasztikus étrendhez.

Ha pedig a környezetedben valódi emberek mondják, hogy szép vagy, akkor az vagy. Nem fognak a szemedbe hazudni, főleg nem a rokonok, barátok

2022. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kicsit kevesebb instagram, meg tiktok.
2022. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4. Általában max 3 évvel idosebbek tolem, Az alakommal nincs bajom, mivel edzés nélkül is ilyen "homokora" vagy mi.. így igazából nemtudom énse.. de minden évbe ram jön egy ilyen fajta hülyeség,


Mindenesetre, köszönőm szépen a segítséget (:

2022. márc. 3. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó az alap alkatod se hanyagold az edzést. Sok huszonévesnek lógnak a dolgaik, mert egy alap feszesítő tornát se csinálnak.


Kérdésedre visszatérve:

Önismeret hiányából fakadó önbizalomhiány.


Az önismeret része a tények és szembesülés, majd elfogadás vagy javítás/fejlődés.


Akinek helyén vannak a dolgok fejben abban nincs irigység érzete.


+Tudnod kell azt a tényt is, hogy sose fog tudni senki a mindenkinek megfelelni.

A "szépség" mindenki számára mást takar, az más kérdés, hogy vannak vonások melyeket többen szeretnek, kedvelnek.


Mire vagy "irigy"?


Miért?


Megéri irigynek lenni az adott dologra?


Tudsz rajta változtatni?



Mondok egy pl-t:

Kerekebb a másik csaj segge?

Miért zavar?

Tiéd laposabb?

De vajon tettél érte, hogy kerekedjen?

Mindent beleadtál ezügyben?

Ha nem, akkor miért is vagy irigy?

Vagy legbelül utálod magad, mert elhanyagoltad?

Sose késő, hajrá!


(Ez egy élő pl volt, akivel beszéltem ebben témában és tippeket adtam, hogyan javítson.)


Ám vannak dolgok, amin nem lehet változtatni, mint pl magasság. Ott az önelfogadáson kell dolgozni.


Internet. Hanyagold a magadat másokhoz méregetést. Amíg önképed és önértékelésed nem áll helyre jó lenne lecuppannod mások képeinek nézegetéséről mivel önképzavart okoz sokaknál, akik még önmagukat se ismerik/nem fogadták el.


Ennek pedig komoly következményei lesznek idővel, ami kihat a megjelenésedre, testtartásodra, önbizalmadra, lelkedre, mentalitásodra, pszichédre, jövődre és emberi kapcsolataidra, párkapcsolatra is.


Számos élő példát láttam, kezeltem ezen gondokkal.


Korombeliek közt is sokan küzdenek kisebb-nagyobb gondokkal.


A 30+ felett pedig durva rosszindulattá átfordult jelenség.


Főleg mivel azelőtti éveikben nem igazán ápolták önmagukat lélekben, testben és bizony ezeknek van hatásuk a jövőben.


Apró dolgokról van szó, mint pl napi folyadékbevitel, megfelelő alvás, napi x perc torna vagy sport... Stb

S a mielőbb rendezett lélek, önkép, mivel ez is kihat mindenre.


Sok sikert és hajrá!

2022. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Ui: Minden alap testalkatnak megvan az előnye hátránya.

Pl deszkáknak jól áll a mell alól bővülő alkalmi ruha, ám a homokóra alkatnak nagyon elönytelen, mivel a kecses derekat, ami az az alkat kulcsfontosságú alkotórésze ... Elrejti.


Ám egy testhez álló ruha gyönyörű és nőies a homokóra alkaton. Náluk igaz a "kevesebb néha több" mondás. Főleg ha karban van tartva.

2022. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bízz magadban. Ha mindenki azt mondja hogy csinos vagy akkor úgy van. Bár magadat sosem fogod olyan szépnek látni.
2022. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!