Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pesti András blockchain ez...

Pesti András blockchain ez most mlm vagy piramis játék?

Figyelt kérdés

Csak közben ezen is megakadt a szemem [link]


Amúgy durva,hogy a mai világban már az mlm-esek/piramisjáték-osok szinte csak a pénzel próbálják becsalni az embereket az üzletbe,még a piramis játékot meg is értem mert ott a pénzre megy az építkezés de az mlm ha pl xy termékeket árulnak ott azoknak a jelentőségéről is szólnia kéne a dolognak nem csak a mennyit kereshetsz rövid időn belül meg milyen luxus autó vehetsz hova utazgathatsz dologról.

Ez a fickó is úgy reklámoz pl,hogy a legújabb lamborgini terepjáró-ban ülve és előtte állva gondolom azt sugározza te is lehetsz ilyen sikeres ember...



2022. márc. 3. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább tűnik piramisjátéknak, ráadásul még bónusznak orosz háttérrel.

2022. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen
2022. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak annyira meggyőzően adja elő a fickó,jó tudom neki bejött de mások szerintem sokaknak nem vagy nem fog.De az mlm-esek pl olyankor szoktak jönni azzal,hogy mert nem akarta eléggé,meg nem tett érte ...
2022. márc. 3. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Csak annyira meggyőzően adja elő a fickó"


Az ilyen figurák ebből élnek, hogy meggyőzően adják elő magukat.

Ha nem így tennének, nem tudnának ebből megélni.

2022. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!