Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más országokban is ilyenek a...

Más országokban is ilyenek a gyerekek? 6 évesen tangát hordanak,8 évesen manikűröznek,10 évesen visszaszólnak a szüleiknek,12 évesen d. gnak.

Figyelt kérdés

Vagy csak Magyarország van ilyen "válságos" helyzetben a gyerekek terén?

Mert szerintem ez szánalmas. Egy gyereknek nem kéne így viselkednie. És az a baj, hogy ők ezt még természetesnek is hiszik!


2010. szept. 12. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogyis.. nem csak Magyarországon van ilyen!
2010. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%

1. ez nincs Magyarországon (megmondom őszintén szűz vagyok, nem hordtam még tangát és még soha nem volt műkörmöm)

2. máshol sincs ilyen

14/L

2010. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne is ilyen nem a gyerekek hibája lenne, hanem a szülőké...

Másrészt a fejlettebb országokba gyakoribb az ilyesmi, nem nálunk...mikor ötéves kislányokat visznek szépségversenyre műszempillával, műkörömmel, és agyonra sminkelve...de ez is csak néhány idióta szülő hibája.

2010. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azér ez így nem teljesen igaz.
2010. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát minden a szülő hibája.Én szüleim is nagyon jók akartak velem lenni,mindent rám hagytak.

és most egy dagadt,primitív,gyökér,fszopó,gci vagyok...

2010. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16:53

Ez pontosan igaz.Főleg Amerikába.

2010. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik,amikor sok fiatal anyuka,2-3 éves kicsi lányokat öltöztet ugyan olyan ruhába,mint ami ő hord,csak nyilván a kis változatban,és ha anyukának kék hegyes műkarmai vannak,akkor a kicsi lány körmét is ki kell lakkozni kékre...hagyni kellene a gyereket gyereknek lenni...
2010. nov. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!