Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óvodás korú gyerekek szülei!...

Óvodás korú gyerekek szülei! Nálatok mennyibe kerül az étkeztetés?

Figyelt kérdés

Én eddig normálisnak - vagy legalábbis adottnak - vettem, hogy nálunk mennyit kell fizetni teljes napi díjként, de a múlt héten egy másik településen pontosan a fele összeg kapcsán hallottam panaszt: megemelték nekik (akkorára, hogy jelenleg annyi, mint nekünk alapból).


Erre lennék kíváncsi: háromszori étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna), mindenféle kedvezmény nélkül.


2011. máj. 30. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul írtam, bár a lényegen nem változtat: azért panaszkodtak, mert az övékét nemrég emelték akkorára, hogy jelenleg a miénknek a felét fizetik.
2011. máj. 30. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi 350 ft, reggeli, ebéd, uzsonna.

A kaja pocsék, alig eszik meg a gyerekek, és kevés.

Pl a reggeli egy fél szelet kenyér 2 db szalámival, vagy egy vékony párizsival.

A főzelékek fele csak a rántás, a levesek üresek, szóval jobban járunk, ha reggelivel engedjük el a gyereket, és amint hazaér, kap enni, a kettő között meg kihúzza vele.

2011. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk 400 Ft. finom,szeretik,mindíg van gyümölcs.

(az más kérdés,hogy nekünk nem kell fizetni,mert 3 gyerekünk van)

2011. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezek szerint megközelítőleg hasonlóak lehetnek az árak (nálunk egyébként 360 Ft). A lányom szereti, általában többször is kér és kap, de a fiam már válogatósabb.


Viszont akkor kicsit furcsának találom, miért akad ki valaki a havi - megemelt - 4000 Ft miatt.


Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!