Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem szép idézetek...

Mondanátok nekem szép idézeteket (bármilyen témában), amiket fel tudnék használni?

Figyelt kérdés
Kisebb alkotói válságom van, mert írni szeretnék, de semmi nem jut az eszembe. Magam is néztem már idézeteket, hallgattam sokféle zenét, ami általában be is jön, de most egyedül semmit nem tudok kiszedni belőlük... sajnos... szóval mindenféle idézetet szívesen fogadok, ami alapján írhatnék egy kis egypercest. Előre is köszönöm azoknak, akik segítenek nekem :)
2010. szept. 12. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Olyan csúnya vagy, hogy anyád megkért: legyetek csak barátok.
2010. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A bizalom jó dolog. Az ellenőrzés még jobb" Lenin

"Van ember - van probléma!

Nincs ember - nincs probléma." Sztálin

2010. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeretlek mint mókus a makkot, kellesz mint fának a gyökér.


: Na majd én megmutatom a világnak, Aliasz Szintiboy tiszakaládrú

2010. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"HA A TUDÁS HATALOM ÉS KORRUMPÁLHATÓ, HOGYAN ÉLI MAJD TÚL AZ EMBERISÉG?!"


"Magunk teremtjük világainkat, paradicsomot reményeinkből, poklot félelmeinkből, de mi van, ha mindkettő csak illúzió?" (Lehet, hogy félelmeinkből helyett rémálmainkból szerepelt, nem biztos, hogy jól emlékszem.)


"A háborúkat meg lehet nyerni vagy el lehet veszíteni, de az ember lelkében dúló háborúk okozta sebeket csak a szeretet gyógyíthatja be."


"HA A GYERMEKEINKET A SAJÁT PÉLDÁNKKAL TANÍTJUK, AKKOR CSAK MAGUNKAT OKOLHATJUK AZÉRT, AMIVÉ VÁLTAK."


"HA CSAK A HALÁL TORKÁBAN JÖVÜNK RÁ, HOGY MENNYIT ÉR AZ ÉLETÜNK, AKKOR NYUGODTAN ELMONDHATJUK, HOGY NEM ÉRTÉKELTÜK SOKRA."


"Minden embernek szembesülnie kell a benne rejlő szörnyetegel, ha meg akar szabadulni tőle."


"Bízzunk benne, hogy soha sem lesz olyan technológia, ami felválthatja az emberi kedvességet és megértést, mert, ha lesz ilyen, akkor megszűnünk embernek lenni."


3-at azért írtam vastagon, mert szerintem ezek az emberi faj jelenlegi erkölcsi és technikai fejlettségének szintjén kimondottan aktuálisak, a helyes válasz megadása, és elsősorban MEGSZÍVLELÉSE AZ EGYÉNEK SZINTJÉN eldöntheti, hogy fennmarad-e az emberiség (legalábbis jelenlegi formájában).


Az idézetek a végtelen határok c. sorozatból származnak (lehet, hogy nem egészen pontosak). Ajánlom figyelmedbe ezt a sorozatot, igen mély tartalma van csaknem minden résznek, amit eddig láttam.:)

Remélem segítettem.

2010. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!