Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szép szerelmes idézetek...

Milyen szép szerelmes idézeteket tudtok? (egy a barátommal közös képünk alá kéne), mert sehol nem találtam!

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

megszeretni valakit egy perc is elég,

de elfelejteni egy élet is kevés

2011. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-Mindenütt jó, de legjobb Veled!

-Szeretlek Téged, ahogy csak lehet, de vmit el kell mondanom, ha nem vagy velem féltelek.

-Ember vagy, olyan, mint a többi, de nekem sokkal többet érsz. Nem adnálak oda semmiért, mert szeretlek, és ez mindennél többet ér!

-Szeretlek, mert jó vagy. Szeretlek, mert hű vagy. Szeretlek, mert engeded s akarod, hogy szeresselek.

-Mióta szeretlek, minden percben rád gondolok, s hozzád megyek, ha tőled távozom.

-Aki halandó, csak halandót szerethet halhatatlanul.

-Hozzám láncolt a sors, eszmém és érzelmem, tiéd.

-Szeretlek, mert igaz vagy, mint ahogy magam élek. Szeretlek, mint ahogy szerethet hűséges, szerelmes lélek.

-Nem ígérek kincset, csillagot, csak egy hű szívet adhatok. Érzem másé nem lehetsz, én is csak a tied, ha igazán szeretsz.

-Mikor téged látlak mindig azt gondolom, nem vagyok én ébren, csak szépet álmodom.

-Ha valakinek a hűség örömet okoz, akkor az szerelem.

-Süvít a szél és zokog, szeretni mást sosem fogok, míg az égen csillag ragyog, én mindig a tied vagyok. Egy utolsó rózsaszálig, hű maradok mindhalálig.


Remélem segített.

2011. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!