Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha mégsem szeretnék átvenni...

Ha mégsem szeretnék átvenni egy csomagot, ami megérkezett a pick uo pontra ( még nincs fizetve) mi a teendő?

Figyelt kérdés

Csak szimplán megvárom amíg letelik az átvehetősége és visszaküldik automatikusan vagy kell valahol jeleznem a lemondási szándékot?

Köszönöm!



2022. márc. 10. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a cég felé mindenképp.
2022. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog az eladó cég perelni, de akár az oda-vissza szállítás költségét követelheti. Az nincs benne az elállási jogban. Ha nem jelzed, hogy nem kell a termék, keresni fognak, hogy miért nem vetted át.
2022. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem pl emag csomagnàl nem történt semmi, írtam közben az ügyfélszolgálatnak, hogy még sincs szükségem a termékre mert közben kaptam másikat és annyit írtak, hogy semmi probléma majd letelik a határidő visszaviszik és törlik a rendelést.
2022. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De egyébként a pick pack pontos csomagnàl mindig ott van az időpont hogy meddig lehet átvenni ha nem veszed át visszaviszik, ha előreutaltad akkor meg visszautalják az árát és annyi. Előfordul az ilyen. Pár ezer forintos termékből nem fognak cirkuszt csinálni.
2022. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Érdemes szólni mindenképp. Én felhívtam őket, kedvesek és megértőek voltak (magán személytől vettem), nem volt semmi probléma.
2022. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Szép történet, csak sehogy nem kapcsolódik a kérdéshez.
2022. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!