Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám állandóan...

Mit tegyek? Anyám állandóan megver!

Figyelt kérdés

Anyám mindig megver ha esetleg egyest,kettest,hármast hozok haza.Sőt szinte mindenért,hogy ha egy kicsit felemelem a hangom akkor is egyből ami a keze ügyébe kerül,megüt vele.Egyszer voltam kórházba is miatta,de ott tagadta hogy megverne.Próbáltam már komolyan beszélni vele erről,de akkoris egyből ütött.Nagyon rossz,már ezért járok pszihológushoz.Apa mindig vígasztal,hogy ha talál rendesebb nőt elvál anyutól,hisz apám se bírja már.Tudom hogy anyám csak úgy kipottyantott és a báttyámat meg direkdt,őt jobban is szereti.(Már a fejemhez vágta párszor.)


Segítsetek!Mit tudok tenni?:-(


13/L


2010. szept. 13. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Apukád tud a verésekről? Miért nem tesz ellene semmit? Menj el a kerületi gyermek védelmisekhez vagy ha nem tudod, hol vannak, szólj a tanárodnak és neki kötelessége intézkedni.
2010. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, beszél az osztályfőnököddel és mond el neki mi zajlik otthon, ha apukád ilyen tesze-tosza.

Nem mondom, hogy nem kell néha a gyereknek egy atyai pofon, hogy helyre rakja magát, de ha mindig verve vagy és rettegésben élsz akkor az ellen tenni kell, mert ez felnőtt korodban fog még problémákat okozni.

2010. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt meseld el az orvosodnak, mert O inkabb tud Neked segiteni,

Tudod van gyenge es eros jellem, es ugy latszik a Mamad az inkabb gyenge es ezert viselkedik igy.

Probalj ugy viselkedni, hogy nem adod meg a lehetoseget arra, hogy ujra megusson,

amikor otthon van, inkabb vonulj felre es olvass, vagy menj el setalni, ha megteheted,

amikor pedig megker valamira, azt csinald meg szo nelkul.


Probalj a tanulasra koncentralni, es tanulj, mar csak azert is, mivel amikor mar nagyobb leszel es a bizonyitvanyod is jo, akkor mar lesz lehetoseged arra, hogy elkerulj az Anyukad kozelebol,

tehat eltudsz menni tanulni es kollegiumi elhelyezest kaphatsz!


A jelenben mindent azert csinalunk, hogy a jovonk az jobb legyen, igy gondolkozzal, es konnyebb lesz.

Az Anyukadat fogadd el, mert O ilyen, es lecserelni sem megvaltoztatni nem tudod,

ezzel csak egyutt kell tudni elni!

Hidd el nagyon sokan igy elnek sajnos, de ne keseredj el,

hanem legyel eros es tanulj, a sajat erdekedben!

2010. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Apu szokta neki mondani hogy álljon le,és jobb lenne ha ezt azonnal befejezné.Akkor anyu ált.abba hagyja de akkor rossz amikor apa nincs itthon..:S


A hangomat meg viccesen szoktam felemelni de azt is komolyan veszi és egyből üt...Akár kemény akár puha tárgyal neki mindegy.A bátyámat meg imádja,soha sem bántaná.


Csak matekból hozom a rosszabb jegyeket,hiszen azt nem nagyon értem.Járok korepre de 3-nál jobbat nemtudok kicsikarni..:S

2010. szept. 13. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy anyud iszik? velem is ugyan ez volt nagyon sokáig (apu nem velünk él már 7 éve) és amikor anyum ivott egy kicsit akkor mindig ingerlékeny volt és soha nem volt jó neki semmi és mindig meg akart verni de mostmár ki tudom védeni az ütéseit

egyébként tényleg.. fordulj az osztályfőnöködhöz. mond el annak akiben megbízol. nagyszüleidnek keresztanyudnak. akivel jóban vagy hátha tudnak segíteni

én nekem sikerült megoldani a problémát. igaz hogy ehhez nekem is kellett ordítanom egyszer kétszer de megérte

L/14

2010. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem iszik.Hát lehet hogy a barátnőmékhez kerülök,nekik szoktam elmondani az ilyenek,sőt már szinte náluk élek.Aztmondták ha arra kerülne a sor,akkor ő náluk lakhatok.:)
2010. szept. 13. 16:18
 7/8 anonim válasza:
na mi történt veled ha szabad kérdeznem? :)))
2011. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lee12 válasza:

úgy pofán verném a helyedben.leszarnám hogy anyám

am mi volt?

2011. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!