Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy részeg embernek miért...

Egy részeg embernek miért kell keménykedni? Meg fenyegetőzni hogy megver?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ma el mentem a boltba és út közben találkoztam egy részeg emberrel megállitott.És el kezdte mondani én kinek képzelem magamat meg miért ilyen nagy az arcom hogy neki nem köszönök,aztán el kezdi mutogatni az öklét hogy milyen nagy és mondja hogy ha még egyszer nem köszönök neki el töri az orromat meg jól meg ver.A csávóval életembe most beszéltem először.Ha megütött volna megérte volna megverni? mert az biztos hogy egy óra múlva már az egész családja jött volna veszekedni meg mentek volna fel jelenteni hogy megvertem a csávót.
2011. okt. 26. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként én 17/F a csávó meg 35 év körüli
2011. okt. 26. 18:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb mondd, hogy emelte a kezét ütésre, csak gyorsabb voltál, mert nem vagy részeg.

Amúgy piásan 2 féle ember van. Aki barátkozik a fával is, meg aki kemény (ezt mondják). Ez van, alkohol mellékhatás..

2011. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyennel nem vitatkozni kell meg felhúzni magad rajta hanem felvenni telóval videora, aztán meg feltenni netre. Legalább jót röhögnénk a bunkón! :)
2011. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!