Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok van egy kislány...

Kika200 kérdése:

21 éves vagyok van egy kislányom és egy párom is szeretem őket nem is szeretném el veszíteni a párom viszont a hétvégén találkoztam az exemmel egy buliban el kapott a sírás is, úgy hogy nem tudtam vissza tartani. Nem tudom szeretem e még?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 18:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk aztán mondta hogy menjünk félre én nem akartam nem is mentünk és majdnem meg sokkolt viszza utasította viszont azóta csak ő jár a fejemben nem tudom másra go dőlni csar rá (csúnya szakítás volt nagyon csúnya és ezt egymás fejéhez is vágtunk a buliba és mondta hogy ő nagyon sajnálja és én el mondtam neki hogy szeretem de van családom) Nem tudom mit kéne tennem az hogy rá gondolok gyomorgorcsom van egész nap le szeretném ez magamba zárni de nem megy segítsetek légyszíves tanács vagy akármi :(:(5 wvw volt kapcsolatom
2022. márc. 16. 18:50
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Van egy kislányod és sicoba jársz ,amíg apuka otthonvan a kicsivel. Szépvagy
2022. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
2: miért? Akinek gyereke van, az többet nem mehet szórakozni?
2022. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
De de mehet , csak szerintem nem discoba kellene egyedül apuka nélkül, és leállbi az exxel :)
2022. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből valószínűleg megint csúnya szakítás lenne, és nagyon megbánnád, ott maradnál egyedül.
2022. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na először is nem discoban voltam és nem egyedül hanem az apukával és mivel én nem is akartam beszélni az exel kerültem is őt de a párom is beszélgetett vele aztán mindig jött hozzám is én nem akartam tőle semmit de azóta úgy érzem hogy kéne vele beszélnem le kéne tisztáznunk a múltat
2022. márc. 17. 08:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg annyit hozzá tennék hogy az apukával már nem jó a viszonyunk nagyon sokat vitazunk veszekedunk mindig csak az van amit apuka akar ő mindig mehet mindenhova én meg sehova. Engem ez nagyon bánt és próbáltam már beszélni vele de annyira nem veszi észre. Nekem is járna egy kis szabad idő nem? Vagy rosszul gondolom?
2022. márc. 17. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Az exed egy patkány. Ezt ennyiből bátran ki merem jelenteni. Csak elfelejtetted, hogy mekkora nagy patkány is valójában. Az emlékek megszépűlnek egy idő után. Elfelejtjük a kellemetlenségeket. Így működik az emberi agy. Találkoztatok, felkavarta benned a dolgokat. Úgy vélem hiba lenne, ha az exeddel ismét ,,barátkoznál"

Apuka egy $eggfej, de neked úgy vélem itt célszerűbb az eszeddel megközelíteni a dolgot. Célszerűbb, de nehezebb, viszont hosszútávon megtérülőbb.

Valószínűleg statisztikailag is az a helyzet, hogy apuka éppen akkora $eggfej, mint az exed, de van köztük egy alapvető különbség. Nem az exed a gyereked apja és bármennyire is állítja, nem fogja majd a sajátjaként kezelni a gyereket.

Ám apuka jelenleg problémásabb és sürgősebb, hogy megoldjátok a nézeteltéréseket.

Én bele tudom valamennyire képzelni magam apuka helyébe és sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nem fog jobban értékelni téged, ha csak nem érezteted vele, hogy elveszíthet. Na erre az egyre jó lehet azexed, de vigyázz, mert ez kétélű fegyver és könnyen kicsinálja azt, ami megmaradt a kapcsolatotokból apukával.

Úgy képzelem, te még hajlanál arra, hogy megmentsd a kapcsolatotokat, de apuka nem hajlandó engedni abból, amilye van. Na most, vagy valami körmönfont női praktikával ráveszed apukát, hogy dolgozzon azon, hogy normalizálódjon a kapcsolatotok, de úgy, hogy apuka azt higgye, ez az ő ötlete, vagy pedig beadod a válókeresetet.

Javaslom a szerelempróba című filmet.

Ja igen, én is olyan voltam, mint apuka. Elváltunk és most láttam csak meg, hogy mi mindent vesztettem el a társammal együtt.

Kemény körök várnak rátok. Megoldásba kell kerülnötök.

Másfelől, ha apuka úgy bánna veled, ahogy azt kellene, akkor nem jutottál volna el addig, hogy feltedd ezt a kérdést. Viszont az exedet inkább kerűld. Esélyesebb, hogy jól megszivat aztán kiröhög és otthagy egyedül.

2022. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as köszönöm a válaszod viszont nem értem mire gondolsz abban kapcsolatban hogy jó az exem erre a célra mit kéne tennem én már mindent negprobaltam hogy rá eszméljen nem csak ő van a kapcsolatban (igazából a baba mellett segít erre nem szóljatok de ha en akarok akármit az mind hülyeség) most épp munkát is keresek egy kis plusz pénzért vagy akár rendes fizetésért de ő csak mindenre azt mondja hogy ez nem jó az nem jó és ha ő küld valamit az is csak vagy diakmunka ujsagkihordas vagy zoldsegszedes nem hinném hogy csak ennyire lennék képes minden nap egyre rosszabbul érzem magam ebben a kapcsolatban nem érzem magam nőnek sem és már csak akkor vagyok jó ha kell valami (szex) vagy ha még kell csinálnom valamit neki persze
2022. márc. 17. 13:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Mintha csak az exfeleségem hozzám intézett szavait olvasnám újra. Mondjuk ő megoldotta az anyagi nehézségeket és titokban netes rosszlánynak állt és menet közben arra is rájött, hogy igazából a lányokat szereti. De en az én exnejem.

Amúgy ez egyszerű és érthető. A legtöbb férfi egójában elég nagy rombolást okoz, ha a párja többet keres, mint ő. Apuka addig hiszi magát pótolhatatlannak, amíg ő a fő kenyérkereső. Mert akkor így ő a hős a családban. Viszont így te elnyomásban kell, hogy éljél.

Az exednél arra gondoltam, hogy legfeljebb arra jó, hogy féltékennyé tedd apukát, hogy éreztesd vele, hogy elveszíthető vagy, ha nem figyel oda rád. Persze, ez gonoszságnak tűnik, de van, hogy a férfi csak a pofonból ért.

Én példáúl a fentebb említett többszörös botlásait is megbocsátottam volna az exemnek, csak hogy újra egy család legyünk, de azzal nem tudtam mit kezdeni, hogy a lányokat szereti. Nővé csak nem fogom operáltatni magam.

Remélem rendbe jönnek a dolgaitok.

2022. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!