Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfogom vesziteni a bárátnőmet...

Elfogom vesziteni a bárátnőmet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy baratánőm akit nagyon szeretek nem soká h 2 éve legjobb barátnők vagyunk..2015be minden oke volt..nagyon aranyos es mindig jo tanácsokat ad. De en 2015.szeptemberébe kimentem angliaba..Es 2016 junisba jottem haza. Össze baratkoztam egy lányal akiért ott hagytam azt a barátnőmet. Évfolyam társak vagyunk elkezdödött a suli. Es akivel még nyáron nagyon jobba voltam barátnőm azzal össze vesztem.Mindenkinek hazudozik rolam. Egy "csitrinek" titulál (szep szoval) be mindenki elott. Aki tetszik fiu annak is olyanokat mondott h azt a pici esélyemet is elrontotta. De a legjobb barátnőm az nagyon de nagyon jobba van ezzel a lányal.Mindig azzal zaklatom hogy veszen össze vele.Mert ő ez ellen nem tesz semmit.Jó ertem h fontos neki mind a 2-önk de azt mondja h én vagyok neki a leegfontosabb.Ez nagy kérés töle? Hagyam ezt a témat es folytsam magamba? 14/L

2016. nov. 28. 18:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!