Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elerni hogy...

Hogyan tudom elerni hogy gyorsabban teljen az idő? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pontosan 1 hét múlva el utazom de már nagyon régóta jártam ott és mikor meg tudtam hogy el mehet oda nem fértem a bőrömbe. Na de mára már túlságosan is izgultam és nagyon sok időnek tűnik ez az 1 hét.

Szóval el tudnám érni hogy valahogy számomra gyorsabban teljen az idő?

Tudom hogyha jól érzem magam akkor hamarabb eltelik(v is ezt mondják) de mostanában nem nagyon tudom jol érzezi magam



2022. márc. 19. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne figyelj az idő múlására, foglald le magad valamivel amit szeretsz, akkor elszalad.
2022. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen köszi erre törekszem de már mindent végrehajtottam már volt olyan hogy három órán keresztül egyfolytában játszottam, tanultam meg igazából mindent csináltam amivel le tudnám kötni magam de elkezdtem unatkozni mert nincs kivel csináljak semmit és mondjuk itt nem az unatkozásról van szó mert biztos találok valamit amivel le köthetem magam csak kell hozzá egy ötlet. Meg arra is gondoltam hogy össze írhatnám hogy miket viszek meg ilyenek De itt közbe jöhet az is hogy végig erre fogok gondolni hogy mennyi idő meg minden.
2022. márc. 19. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a nagy pénzrablás című sorozatot javaslom. 1 hét alatt ledarálható az 5 évad. Spanyol sorozat, de kib@szott izgalmas.
2022. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én is most fejeztem be pont a sorozatot mert a barátnőm folyton arról beszélt hogy nagy pénzrablás így nagy pénzrablás úgy. Szóval pont most néztem meg én is de lehet hogy elkezdem nézni újra.
2022. márc. 19. 11:33
 5/9 after stroke ***** válasza:
Randizz a kedveseddel. Meglátod, gy fog repülni a idő, hogy jobban se kell.
2022. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, már majdnem fél időnél vagy! Csak így tovább! Múlasd csak szorgosan az idődet!
2022. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5,szerintem erre nem mindenkinek van lehetosege és szerintem 16 évesen még nem kell pasi

6,igen igazábol már kezdem megszokni

2022. márc. 22. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress rá a googlén arra a helyre, és nézegesd, fedezd fel itthonról.
2022. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi,igazából már túl vagyok rajta
2022. márc. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!