Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ISZONYATOSAN SÜRGŐS! A a...

ISZONYATOSAN SÜRGŐS! A a burkoló elbas. Szta az egész fürdőszobában a csempézést és újra kellett raknia ezután, mert elb. aszva nem jó, akkor a jó csempézés után még pluszban is kell fizetni amit elbaszott (szakvéleményt is lécci)?

Figyelt kérdés
Nem teljesen én vagyok az érintett, hanem azv apám, de itt a áll a burkoló az udvarunkon és már egy ideje bas.zakodnak apámmal, mert mi nem akarjuk kifizetni azt a munkáját amit elbaszott, de ő meg azért is pénzt kérne. Szerintetek? Szakvélemény is , az még jobb lenne.
2010. szept. 13. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha normálisan elvégezte a munkáját, akkor reklamálhat, ha nem fizettek de így nem!
2010. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
ha bemész egy étterembe, és először szar kaját adnak aztán meg jót, akkor vajon mindkettőt kifizetnéd vagy csak a másodikat ami ízlett?
2010. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a sgítségfet, első félreértetted: már ki van javítva és így jó. de pont most ment el, majd ha visszajöttök holnap vag yegy óra múlva akkor megkérdzeem apámat hogy mik történtek, mondom pont most mnet el
2010. szept. 13. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Remélem a sz@r munkát nem fizette ki.

A szomszédasszonyom varrónő, egyszer elszabott egy kosztümöt és újra kellett varrnia a blézert. Nemcsak hogy az elszabott felső varrását nem fizette ki a ,egrendelő, de még az anyagot is a szomszédasszony vette (amit pótólni kellett az új blézerhez)

Amikor mi építkeztünk, a kádat b@szta el a kőműves, visszaszedte, újra rakta, de nem fizettünk kétszeres díjat.

2010. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsirember ***** válasza:
Mennyit fizettetek?
2010. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na nem tom hogy megnéziteke még ezt eddigi válaszolók, de ígértem hogy megmondom hogy mi volt: a lényeg hogy a fickó 152000-et kért az egészért (szar+kijavított változat) apám adott neki 80000-et és elküldte a pi.csába
2010. szept. 14. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézzük! Jól tette! Nehogy már azt is kifizesse, amit a burkoló elb@szott.
2010. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez az elbas*ta milyen jellegű lenne konkrétan mert én burkoló vagyok,kíváncsi volnék mit rontott el?
2011. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jófej vagy utolsó, de amint látod az adatokból, ezt a kérdést 5 nap múlva pont 15 hónapja raktam ki...:D

szóval picit már nem aktuális

2011. dec. 8. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!