Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel tudnám eltakarni a...

Mivel tudnám eltakarni a fürdőszobában a nem túl esztétikus gázkazánt?

Figyelt kérdés
Nem letakarni akarom, olyan megoldást keresek amivel esztétikusabbá tudom tenni a fürdőt, de közben a gázkazánt is használni kell.. Én valami elé épített nem plafonig érő gipszkarton falra gondoltam, vagy valami rácsos párát-nedvességet bíró paravánra.. de van jobb ötletetek?
2011. szept. 27. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudnál feltenni képet? Vagy méreteket. A függöny csúnya, a paraván szép megoldás lehet. Ez például szép és olcsó is: [link]
2011. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üvegtégla?
2011. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy stelázsli is jó, arra lehet pakolni és ha valamiért a kazánhoz kell menni, nem kell falakat bontani.
2011. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Képet most nem tudok feltenni, ez egy néhány éves ház- most tervezzük megvenni.. elég nagy a fürdőszobája(9nm) és a kazán (Néhány éves- de olyan csőhálózat jön ki belőle, hogy hűűűű) szóval a kazán alatt vagyis a falra merőlegesen már most is van egy wc kialakítva..1,5m magas fal benne csövek a Wc-hez... ezért gondoltam egy leválasztásra de ezt a mostani falat elbontani és a kazánnal párhuzamosan felépíteni egy hasonló de magasabb gipszkarton falat, benne ugyanúgy csövekkel a wc-hez,( vagyis a klotyót elfordítanánk.. és mögötte pedig legalább akkora hellyel, hogy akkor már a mosógépet betehetném oda.. 9nm helyből elvennénk max kettőt.. Még csak tervezgetünk mert a fürdőre már nem marad pénzünk, max tavasszal...Ugye a gázkazánnak is kell levegő? van erre valami biztonsági szabályzat? Felelőtlen nem akarok lenni..Panelben lakunk most, és annyi új dolgot kell még megtanulnom... Köszönöm az eddigi és további ötleteket válaszokat!
2011. szept. 28. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Fa lécekből készített ú.n apácarács a legjobb. Megmarad a szellőzés és nyithatóra lehet készíteni, hogy hozzá lehessen férni a kazánhoz is ha kell.
2011. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gázkazán normál esetben nem a helység levegőjét használja (mert akkor megfulladnátok szénmonoxid mérgezésben), hanem a turbó vagy parapet egyik oldalán beszívja a levegőt a másik oldalán meg távozik a füst.


A szellőzés max. azért kellhet, hogy a kazán körüli meleg levegő ne okozzon gondot. Simán lehet egy hátlap nélküli szekrényt elé rakni szerintem ezeknek a figyelembevételével.

2011. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!