Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is felfordulna ettől a...

Másnak is felfordulna ettől a gyomra? Lentebb írom, miről van szó.

Figyelt kérdés

Fővárosi uszoda, (nem gyógyfürdő, nem wellness), sima, egyszerű uszoda, sportlétesítmény.

Női részlegen, a mosdókban, zuhanyzókban (sajnos nyitott, nem elszeparálható) rendszerint látom, hogy nőtársaim ott epilálnak, borotválkoznak, vagy a kőkemény sarkukat ott reszelik.

Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem ez nem oda való, ez intim, és otthon végzendő szépségápolás.

Én úszás után zuhanyzom, hajat mosok, szárítok, ennyi. Eszembe sem jutna ott szőrtelwníteni, de vannak cifrább dolgok is amit láttam.

Forog sokszor a gyomrom, de mivel vendég vagyok én is, nincs jogom szólni.

Másnak is undorító ez, vagy csak én látom így?



2022. márc. 20. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, ez undorító és nem oda való.
2022. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na én ezért nem járok uszodába.

Problem solved.

2022. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én sűrűn járok, mert egyik kedvenc sportom, de ezek a dolgok annyira zavaróak. Szólni ciki lenne, igaz? Minden alkalommal van valami ilyesmi, igyekszem olyankor elmenekülni a helyszínről.

Érdekes ez, mert hát ez nem egy közfürdő, régen ott volt ez "divat".

Uszodába elvileg a sport miatt járnak, szóval nekem ez olyan visszataszító, valóban forog a gyomrom, amikor a szemben lévő zuhanyzóból azt látom, ahogy borotválja magát egy nőtársam.

Én szégyenlősebb is vagyok, szóval ahogy lezuhanyzom, magamra kapom a törülközőt, igyekszem mielőbb kijutni onnan.

2022. márc. 20. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szólhatnál ezért? Simán szólhatsz. Nem sértesz vele semmilyen törvényt. Legfeljebb figyelmen kívül hagyják. Nem tudom, mik a szabályok, de még akár ki is írhatják, ha szólsz, hogy ezt és ezt ne a zuhanyzóban, hanem otthon végezzék. Lehetőleg a recepción vagy a vezetőségen szólj erről.
2022. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van. Nincs erre semmi szabályzat, annyi az összes, hogy mindenhol papucsban közlekedjünk, és az utcai cipő a zuhanyzókban tilos, kb ennyi. Vagy betartják, vagy nem.

Lehet, hogy szólok a jegypénztárosnak, jobbára csak Ők vannak ott, max kinevetnek.

2022. márc. 20. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy levelet azért írhatsz, talán tesznek valamit. Lehet ott vendégkönyv is.
2022. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot.

Vendégkönyvet még nem láttam, lehet nincs is, de az email-címüket tudom, meg van közösségi oldaluk is.

Talán észrevétwlkén írom le ezt, hogy milyen kiábrándító látvány fogad ott sok esetben.

Egyébként ez messze nem a leggusztustalanabb dolog ott, szóval igencsak érik bennem a gondolat a panasztételre.

2022. márc. 20. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd ez semmi ahhoz képest, amik haverom konditermében vannak. Kialakított egy kis termet, ahova mindig jönnek ugyanazok az emberek csoportosan edzeni. Olyan dolgokat mesélt, hogy miket csinálnak a nők, hogy nem hittem el. Volt aki a véres tampont a zuhanykabinban hagyta pl.

Osztálykiránduláson 9ben pedig utolsó nap, amikor már mindenki összepakolt és kint vártunk, hogy induljunk, egyszer csak kijött a takarító üvöltve, hogy a női zuhanyzó lefolyójában egy rohadt nagy darab szar van, és addig nem mehetünk sehova amíg el nem takarítja a tettes. Ofő bevitte az összes csajt, szóval lövésem nincs ki lehetett. Hasonlítsd össze bármilyen vendéglátóhelyen, hogy melyik wc hogy néz ki nap vagy éjszaka végén. Garantálom hogy a női sokkal undorítóbb lesz. Pedig mi férfiak se vagyunk pitlákok.

2022. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kispestiben ki kellett írni, hogy a "szépségápolási rutint" ne ott végezzék, mert a vendégek kávézaccal dörzsölték a habtestüket, amivel eldugították a lefolyókat :D

6 évig voltam kolis, nem fordul fel a gyomrom, láttam én már mindent, csak nem értem. Sokkal kényelmesebb az ilyesmit otthon intézni, a saját fürdőszobámban, ahol egyedül vagyok.

2022. júl. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 de akkor neki kell eltakarítania a szemetet, nem a takarítónak, vagy a terem, vagy szórakozóhely tulajdonosának. Ezek ember bőrbe bújt állatok.
2022. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!