Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telt, míg postázt...

Mennyi időbe telt, míg postázták a Taj kártyád?

Figyelt kérdés
Névváltozás miatt csináltattam új személyit és még ott helyben mondták, hogy máris kérhetek új Taj kártyát is. Kitöltöttem egy kérvényt, leadtam a régit..., kaptam a régiől egy fénymásolatot egy szöveggel, hogy névváltozás miatt az új kártya gyártása folyamatban van, vagy valami ilyesmi, és azt mondták, 2 hét múlva jön a kártya a postán.....Nos, azóta is várom, és már 3 hét eltelt..
2022. márc. 20. 11:32
 1/3 Metionin ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni de nekem kb. 10 perccel a papír kitöltése után a kezembe nyomták, ez tuti, mert rögtön utána mentem is vele EU-s Taj kártyát csináltatni. Szóval nem kellene sok időbe telnie akkor sem, ha kipostázzák.
2022. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi, akkor asszem valami itt nem okés és jobb ha újra bemegyek.
2022. márc. 21. 18:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam a kérdést, másnap megjött a postán
2022. márc. 28. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!