Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet egy vékony lányból...

Lehet egy vékony lányból teltkarcsú?

Figyelt kérdés

Pontosabban ilyesmi alkatra gondolok: [link]

Azt mondják, arányos és szép alakom van, viszont vékony vagyok, és nekem jobban tetszik a teltkarcsú alkat. Izmosodni szeretnék, de fölé fel szeretnék szedni valamennyi hájat is, főleg vastag combokat, nagyobb feneket, teltebb arcot szeretnék, meg úgy overall teltebb alkatú és erősebb fizikumú szeretnék lenni. Tudom, hogy nem lehet helyre hízni, de nem is zavarna, hogy van egy enyhe pocakom vagy kisebb tokám is, ha közben a jó helyekre is menne háj.

Hogyan tudnám elkezdeni? Milyen edzéstervet és étrendet ajánlanátok? Gondoltam arra is, hogy egy edzővel beszélek erről.



2021. febr. 19. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Ők nem teltkarcsúak, hanem dagadtak. Ilyen 80-90 kilósak alsóhangon. Ehhez nem edző kell, hanem zabálni.
2021. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves első kérdező!

Elfelejtettem írni, hogy ilyesmi válaszokat nem kérek, inkább tanácsokat szeretnék látni. Lebeszélni nem tudtok róla. Köszi!

2021. febr. 19. 17:12
 3/16 alletta ***** válasza:
86%

szerintem ne akarj ilyen alakú lenni. ők már a kövérség felé mutatnak.

a nagyon vékony sem szép, olyan mint egy söprűnyél.

ha megteheted, beszélj egy edzővel, mit ajánl.

2021. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Neked fogalom zavarod van, a teltkarcsú nem ez a kategória, ezek elég durván elhízott nök. De ha feltétlen ilyen akarsz lenni, akkor kezdj el zabálni mozgás nélkül.
2021. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy lehetsz. Tömegnövelő edzés, tömegnövelő étrend.:)
2021. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves ötödik válaszoló! Köszönöm! Eddig a tiéd volt a leghasznosabb válasz, bár már magamtól is utánanéztem valamennyire ennek.

A többieknek pedig: ha nem tetszik a teltkarcsú kifejezés, nevezhetjük őket akár molettnek is, nekem mindegy, de a "dagadt" már egy kicsit bunkó szerintem, én így szeretnék kinézni, így érezném magam jól a bőrömben. A mértéktelen, egészségtelen zabálástól pedig nem hiszem, hogy így néznék ki, attól csak aránytalanul kövérré híznék.

2021. febr. 20. 18:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szépíteni, hogy teltkarcsú, molett, de ettől még a tényen nem változtat: túlsúlyos. Most hogy dagi, dagatt, kövér vagy épp disznónak, bálnának nevezik, attól még a tényen mindig nem változat, max az emberről lesz meg véleményed, hogy mennyire bunkó.

De ha jól éreznéd magad, akkor hajrá. Felőlem 200 kg-ot is nyomhatsz, pont nem érdekel, elhiheted. Max ha jössz szembe az utcán nem azért nézlek meg, mert csinos vagy, hanem ellenkezőleg. Ja és a fatorexiára és keress rá azért :)

2021. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerinten ha neked ez tetszik, akkor ne add fel. Mindenki legyen olyan, ahogy jól érzi magát. Ha Te így lennél boldog és egészséges, akkor szerintem nem gond egyáltalán. Ha nagyon sovány vagy, akkor elhiszem, hogy már változtani szertnél.
2021. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hetedik: Azért ezek a nők még elég messze vannak a kétszáz kilótól és a "disznó" vagy "bálna" alkattól, az nekem sem tetszik. És nem is hiszem, hogy fatorexiás lenne minden telt nő, aki csinosan öltözködik, a képen plus size modellek vannak, akik tisztában vannak a kinézetükkel. És úgy vettem észre, hogy sok fiúnál -főleg a mai, fiatalabb korosztályból- elég népszerűek is az ilyen lányok.
2021. febr. 20. 18:56
 10/16 anonim válasza:
100%

Most milyen magas és hány kiló vagy?

A képen lévő lányok nekem nagyon vonzóak, de azért óvatosan a hízással:-)

2021. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!