Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bűncselekmény e hogy azt...

Bűncselekmény e hogy azt írtam valakinek hogy küldjön képet az intim dolgairól?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ, kinek írtál. Pl. ha szerelmednek szólt a kérés, akkor nem. Egyébként meg szexuális zaklatás.
2022. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2022. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miert lenne szexuális zaklatás? Nem a szerlemnek szólt(vagyis ezt honann tudják megkondani h én nem szeretem az illetőt aki most folakar jelenteni ezzel?
2022. márc. 21. 09:44
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen ugyan az a kérdés
2022. márc. 21. 09:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne szexuális zaklatás? Hát ha intim területről kérsz képet, az mi a túró, ha nem az?
2022. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp ismerkedik. Én pl. azt írtam a lánynak akivel élőben is jól éreztem magam hogy nagyon csinos és kedves és nagy öröm volt hogy megismerhettem. Más meg szexképeket kér vagy épp képeket küld a farkáról. Még jó hogy különbözőek vagyunk...
2022. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az, de 5 év alatt elévül. Addig bújj el valahova.
2022. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6. Igen, jó hogy különbözőek vagyunk. De egy 13 éves kislány nemi szervéről nem kérünk fotót, mert egyrészt aljas, szemét dolog, másrészt büntetendő.
2022. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Én is erre utaltam, hogy lehetne normálisan is ismerkedni bunkó, pedofil, tróger módszerek helyett, csak akkor ezek szerint nem ment át amit írni akartam. (6 voltam)
2022. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9. A lényeg, hogy ez a ***** kérdező felfogja, hogy nagyon nem normális. Ha 30 lenne a nő, akkor sem az, de ő gyereknek írogat.

És szerintem azt sem fogja fel, hogyan értelmezhető az, hogy ha az egyik fél betöltötte a 12. évet, a másik még nem érte el 18-at, az együttlétük nem büntethető. Nem támogatja a jogalkotó, csak nem kriminalizálja. A beleegyezés persze feltétel.

Ez a képküldés nagyon beteg. Mire kellene neki? Nem látott még olyant. Arra ott van a net? Anyuka korlátozza a hozzáférést kényes tartalmakhoz? Nincs gyerekem, öreg is vagyok, de kötve hiszem, ne tudná megkerülni. És ha nem, hát nem.

De ő vélhetőleg élvezkedni akar a fotón. Hát itt a baj.

2022. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!