Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy illetőről tudom hogy...

Egy illetőről tudom hogy nagyértékű csalásért körözik. Külföldre szökött. Tudom hol van tudom a rendszámát. Gondolkodom hogy feladjam vagy sem. (sokszor megkeseritette a napjaim) Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki szökésben van, valószínűleg fokozottan ügyel arra, hogy ne adjon ki magáról beazonosítható információkat. Amit pedig kiad, lehet csak ideiglenes vagy szándékosan félrevezető adat.

Ettől függetlenül jelezheted a hatóságoknak, hogy kapcsolatban vagy vele, és ezt és azt az információt kaptad tőle. Nem létezik karma és hasonló természetfeletti dolgok amire várnod kell, csak akkor fog megbűnhődni valaki, ha te közreműködsz benne.

2022. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt a személyt Magyarországon is és Szlovákiába is körözik ugyanazért a bűncselekményért.

Saját bevallása szerint 100 millió Ft feletti céges csalás a van, és mivel többszörös visszaeső most a maximumot kapná. Ez esetében 10 év és a fölött. A saját testvére dobta fel hogy külföldön van, de ott nem találják mert átjött egy másik országba ahol én is vagyok. Érdekes hogy mégsincs európai körözés rajta. Gondoltam hogy felhivom a célkörözési osztályt, és feladom. Tudom a rendszámát, nevét, ha kell fotót is tudok róla nyújtani.

A roma kisebbséghez tartozik, és megfordult a fejemben ha kitudodik hogy én dobtam fel nem kell e félnem a megtorlástól?

2022. febr. 7. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kell neked.

[link]

2022. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!