Mi az a elf bar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy ideje ki szeretném próbálni, de nem tudom, hogy mennyire egészségtelen-e? És azt se tudom pontosan, hogy hogyan működik? Segítsetek!
2022. márc. 23. 11:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Az Elf Bar egy előre folyadékkal feltöltött, akkumulátorral ellátott, eldobható elektromos cigi. Közel sem annyira egészségtelen, mint a rendes cigaretta és még jobb élményt is ad. Én mindenkinek a nikotinmentest ajánlom, mivel az egy még egészségesebb megoldás és így rászokni sem nagyon lehet. Nincs veszélye annak, hogy több 4000 vegyi anyagot juttass a szervezetedbe, mint amit a rendes cigarettánál lehet. Sok fajta ízben megtalálható és különböző szívási kapacitások vannak (Például van 800-as ami azt jelenti, hogy annyiszor szívhatsz bele, de ez egy kisebb elf, mert vannak 1000-2000-es elfek is). A használata is nagyon egyszerű mivel csak kibontod, szívod és mutatja a villogó fény ha lemerült.


Összefoglalva nyugodtan kipróbálhatod, de kerüld a rendszerességet!

2022. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tájékoztatást!
2022. márc. 23. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!