Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor amikor a...

Mi a teendő akkor amikor a vevő a termék átvétele után 2 héttel reklamál?

Figyelt kérdés
Azt történt,h vett vki tőlem egy aukciós oldalon egy babakocsit,és most hirtelen karcos a váza,kicsinyelli a bevásárlókosarat,meg a lábtartót is leszólta-amik ugye gyárilag olyanok,amilyenek!Meg olyan hibákat ír ami kizárt dolog...pl h húz a babakocsi...írtam h fel kéne pumpálni egyformán a kerekeket és nem húzna!Nyikorog a babakocsi...nem újat vett,sőt ha új a babakocsi,akkor is ha 2szer sétál vele az ember a műanyag máris nyikorog.Sőt olyan tartozékokat keres rajtam,amik az aukcióba fel sem voltak tüntetve(esővédő,lábzsák)Ami a legjobban felháborított,h nem fér be az ő kocsijába,amit persze kizártnak tartok,mert nekem egy nagyon kicsi autóm van és belefért!Most így 2 hét után vissza akarja velem vásároltatni a babakocsit DEEE 9000ft-tal kevesebbet kér...oké ennek örülnöm kéne,h az oda vissza postát állja,meg h 5ezret elenged,na de kérdem én ha nem érzi magát hibásnak miért ilyen előzékeny és miért lenne képes ennyit bukni?
2010. szept. 14. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

ha tiszta a lelkiismereted és a leírásnak megfelelő volt a kocsi, akkor mondd meg neki, hogy ott a lehetőség adja el, ha nem tetszik és zárd le az ügyet



(mondjuk a 2 hét után kifogások és a kevesebb pénz eleve gyanúsan arra utal, hogy talált másikat ;) )

2010. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én egyedül a negatív értékeléstől tartok...
2010. szept. 14. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:

majd szépen megválaszolod a negatívot, nekem is van kettő, mert mertem adni és nem hagytam magam zsarolni...az egyik szemetet küldött és még én voltam a pofátlan, mert reklamálni mertem, a másik meg a leütési ár 3,5 szereséért akarta adni a cuccot (15 volt a leütési ár, nem pár ezer)...mindkettőt fellógatták azóta..de kaptam semlegest is, mert negát adtam, szintén nem adta át a terméket, szintén lóg azóta...


az az igazság, hogy az ilyen emberek arra játszanak, hogy félsz a negatívtól és úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül...ha tiszta a lelkiismereted, akkor nincs miért pénzt visszaadnod

2010. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már van negatívom...még pedig azért,mert a vevő rendes postával kérte a terméket,és nem érkezett meg hozzá!Engem okolt,mikor én feladtam!Jó,bizonyítani nem tudtam,de ő sem h nincs nála!Meg semlegesem is van,azt is 1 hét után szó nélkül odavágta a vevő,mert amibe küldtem a terméket,előzőleg bőr volt(aminek tudjuk h szaga van)és h büdösek voltak a ruhák,meg h nem kismama felsők,mert nincs pocakbetétjük( felsőknek nem is szokott,a nadrágoknak csak)Ez aki most épp fenyeget,nullás...egy pozitíva és egy negája van,ráadásul új!A negát azért kapta,mert visszamondta a megnyert terméket!Írtam az oldalnak,h mit csináljak,de még nem reagáltak!Várjak,v vágjam én oda neki a negát,h lássa,engem nem tud zsarolni?!
2010. szept. 14. 09:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg azt nem szeretem,h aki negatívot ad,akkor az szépen lehúzkodja a csillagokat...bár van aki alapból ilyen kukacos és ezt csinálja...így ki fog az embernél licitálni?!
2010. szept. 14. 09:32
 6/6 anonim válasza:
54%
szarnom kell tőled Xd
2010. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!