Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom leadni az autómat...

Hol tudom leadni az autómat amit nem szeretnék használni többé?

Figyelt kérdés
Van egy Suzukim és kitötörr a kereke! (elfáradt az anyag) Nem nagy a gépkocsi értéke , az számolgattam megcsináltatni majdnem annyi mit maga az ára. Így megválnék tőlle végleg. Mi ennek a menete, esetleg valakinek öttlete kit keressek ezügybe? Te mit csinálnál vele? Suzuki alto 2005 a kitörött keréken kívül van pár esztétikai hiája is, összhesen az értéke 350-400 ezer huf.

2022. márc. 24. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd meg, hogy alkatrésznek eladó.
2022. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

400 ezer akkor, ha egyben van (egybkent amugy 'bekeidoben' 100e-t se erne). A tied viszont konkretan roncs, a kitorott kerek alapjan szerkezetileg serult a korrozio es a sz*r anyag miatt.


Bontoban le tudod adni, lehet hogy adnak erte par ezrest. Bontasi igazolas nelkul nem tudod kivonatni a forgalombol, ugyhogy a kert vegeben szetkapkodos 'maganbontast' ne nagyon eroltesd.

2022. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán eladhatod így ebben az állapotban 40-50e -ér.Többet nem ér.
2022. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyat is hallottam, hogy a szerviz megvette a tulajdonostól, megjavította és eladta, amennyiért tudta.

A szerviz nagyon jól tudja, mennyit érdemes adnia érte.

2022. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!