Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatok a sheinnel?

Mi a tapasztalatok a sheinnel?

Figyelt kérdés

Mennyi idő mire megkérdezik a csomag?

Mennyibe kerül a szállítás?

Méretek megfelelőek?

Mindig megérkezett a csomag?



2022. márc. 26. 13:03
 1/2 anonim válasza:
Én már többször is rendeltem, kb 3-4 alkalommal. Eddig minden megérkezett, kb 2 héten belül. A szállítás árát nem tudom, egy adott összegen belül ingyenes volt a szállítás. A méretek számomra megfelelőek voltak, M-es vagyok, és jó lett az M-es méret. Mielőtt rendelsz nézd meg az értékeléseket, mert nem minden megfelelő minőségű, és sokan le írják, hogy mennyire pontos a méretezés. (Sokszor elő fordul hogy akár egy mérettel nagyobbat érdemesebb vásárolni, de azt majd úgyis látni fogod) Ha sok mindent szeretnél rendelni én azt tudom ajánlani, hogy először kisebb csomagot rendeljél, ha nem vagy benne biztos hogy jó lesz-e a méret. ( De azt sem tudom 100%-ig ajánlani hogy mindennek ugyan az a méretezése, akár az anyaga miatt is, és lehetséges hogy nem nyúlik majd eléggé )
2022. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszod.

Én nem találom az oldalukon hogy milyen összeg után ingyenes a szállítás, de azt itt gyk-n olvastam hogy 15000ft felett ingyenes,nem tudod esetleg, hogy ez igaz-e?

2022. márc. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!