Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Doktor Natur KFT-ről tapasztal...

Doktor Natur KFT-ről tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Doktor Natur KFT-től most hívott egy hölgy, hogy nyertem egy 100.000 forint értékű nyaralási utalványt. Ehhez elvileg nincs más teendőm, mint egyeztetni velük egy időpontot, meghallgatni egy termékbemutatót, valami lézeres dologról meg egy másik termékről, és enyém is az ajándék. Mi a véleményetek erről, van tapasztalatotok ezzel a céggel?

2022. márc. 21. 16:11
 1/10 Helcsi7 válasza:
48%
Szia Meg csak most láttam hogy írtál . Anyuéknál is voltak . Az utalványt tényleg megkapták , termékbemutatót kellett végig hallgatni. Rendelni nem kötelező de kedvező részletfizetési lehetőség van náluk ha valami megtetszik , hasznos ....
2022. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kovács miklós györgy válasza:
90%
irom nektek ,,,a cég gyanus ,,totál átverés. Nálam is voltak, nem vettem semmit de utána szinte elérhetetlenek, leteszik a telefont ha kellemetlen a kérdés, pl.Ungvári Vendel. a hely ahová foglalnál nem igazol időpontot , az utalványon nincs dátum ,a doktor natur hablatyol nem ad sorszámot kódot. szóval egy ujjabb átverés.
2022. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az utalványt be tudtátok váltani akárhol? Hogyan lehet felhasználni? Engem is hívták az előbb xD érdekelne hogy mennyire igaz
2022. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%
Sehol sem mi rendeltünk volna kézi lézert de megnéztük a másik oldalt és 120.000 került erre most küldenek egy fizetési felszólítást én már 2 hónapja vissza mondtam sőt a pénz se kellet CSALÁS.
2022. okt. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 karolyfi válasza:
92%
Csalás.
2022. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Most dobtam ki Csizmadia Erikát. Amit a telefonhíváskor elfelejtettek részletezni, pedig rá is kérdeztem az utalvány beváltás mikéntjére, hogy a 100 ezer csak egyhetes útra érvényes, ha csak hosszú hétvégére veszed igénybe, részarányos az összeg. A lényeg, hogy nem tudod belőle állni a teljes nyaralást, hiába választasz olcsóbbat, ami beleférne a keretbe, neked is fizetned kell. Ráadásul a csaj arrogáns, sértődős, gondolom, a hiszékeny, de tehetős nyugdíjasokra specializálódott. (A termékekről ne is beszéljünk: Aladdin csodalámpája, mágnesterápiás karkötő és társai.)

Ne dőljetek be nekik, és a szüleiteket, rokonaitokat, szomszédaitokat, ismerőseiteket is óvjátok tőlük!

2023. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2 hete volt kint egy kedves Úriember, aki tényleg átadtak a nyereményeket, nem is kis dolgok több darab is volt! Vásárolni nem volt kötelező, de kedvező reszletfizetesre mi vásároltunk egy lézer készüléket tőle, amit azóta is használunk és érezhető a javulás!! Nem csalás, nem átverés, minden ajándékot meg kaptunk!!
2023. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nálunk tavaly volt egy kedves kolléga, aki elmondott mindent részletesen. Nem volt kötelező vásárolni, de mi részletre vettünk lézerkészüléket, és vérnyomás stabilizáló karórát is. Mindkettőt azóta is sikerrel használjuk. Vérnyomáscsökkentő tabletták helyett tökéletes megoldás számomra, és nincs mellékhatása sem, mint a gyógyszereknek. Sok értékes ajándékot is kaptunk, köztük a nyaralási lehetőséget is. Szeptember elején 1 csodás hetet töltöttünk el Siófokon. Persze rá kellett fizetni, de a 100 ezer Ft-os utalványnak köszönhetően így elérhető volt számunkra. Én is úgy gondolom, hogy nem csalás, nem ámítás, nem átverés :)
2023. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Üdv mindenkinek! Csütörtökön nálunk is volt kint egy fiatal úr! A nevére már most nem emlékszem! Én is féltem tőle hogy átverés lesz, de az úriember nagyon megnyerő és kedves volt! Meghallgattuk az előadását ami tényleg nagyon hasznos volt ahhoz képest hogy elmondta hogy ő nem orvos! Az ajándékokat mind megkaptuk hiánytalanul! Mi is vásároltunk tőlük, persze mi is részlet fizetéssel. Tényleg jó a termékük és működik is!
2023. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kornel1980 válasza:
Az utolsó 3mat ki írta? Vendi, Tibi vagy az a fura tag az irodából? Nos átverés e, válaszom igen is és nem is. Az utalvány ahogyan többen írták használható bizonyos keretek között, de igen korlátozottan. A többi "nagyértékű" ajándékot is megkapja mindenki, de ritka gagyi cuccorkról van szó. A többi készülékek amiket a "cég" árul 1/5 - 1/10 áron meg lehet venni a szabad piacról. A párna kb 5000 ft aliexpresszről, a lézer is max 90 de van olcsóbb is, csak keresni kell. Sajnos a többi sem jobb vagy rosszabb termék annál amit a DoktorNatur kínál. A jintong óra is egy filléres készülék (jintong a gyártó nem az Eastcon), a lézer is egy kínai no-name cucc, szemmaszírozó pedig van vagy 20 dollár szintén aliról. Sajnos az összes termékbemutatós céghez hasonlóan itt is sokszorosát kell kifizetni a normál kereskedelmi árnak.
márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!