Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több időt hagyjak a ragasztó...

Több időt hagyjak a ragasztó megszáradásához?

Figyelt kérdés
Barkácsolok valamit, van egy fa darab, kifúrtam, és tele nyomtam tömítő ragasztóval, majd belenyomtam egy csavart. Sajnos olyan fúrófej nem volt mint a csavar átmérője. Viszont én úgy gondolom, hogy belül a ragasztó a csavarnál vagyis a menetnél úgy viselkedik mint a flakonba vagy amibe van, nem éri levegő ezért lassabban is szárad. Jó biztos a fa is beszív valamit a ragasztó nedvességéből. Legalább is én így gondolom. De ez így is van? Állítólag 24 óra kell a száradásához. Hagyjak így neki több időt?
2022. márc. 27. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi a neve a ragasztónak?

Nincs ráírva, hogy mennyi idő alatt szárad be?

Biztos, ami biztos hagyj neki 3 napot, de akár másnap is megpróbálhatod kihúzni. Ha sikerül, bontsd le róla a félig-meddig beszáradt ragasztót és nyomj a lyukba újat. Ha pedig sikerül, dugjad vissza. Minden esetre jópár napig ne terheld.

2022. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!