Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan cégeket...

Tudnátok nekem olyan cégeket kft, bt vagy rt-t mondani amineke a beszerzési vagy értékesítési, termelési folyamatai megvannak valahol az interneten? Egy beadandómhoz kéne de sehol sincs.

Figyelt kérdés
Vagy esetleg saját cégnél vagy cégnél levő vagy ott dolgozó ember tapasztalata is jó lenne
2022. márc. 30. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában ezek nem teljesen nyilvános dokumentumok. És cégmérettől függ.
2022. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs csak közben telefonom volt. Egy multinál (és nagyobb Rt-knél) egészen más szabályok és folyamatok vannak mint egy kis kft-nél. Nálunk viszonylag egyszerű, de korábbi munkahelyemen egy egész csapat csak a beszerzéssel foglalkozott. Ott leírtam, hogy mire van szükségem, megfelelő jóváéhagyás után beszerezték. Itt kb. annyi megkérdezem a főnököt, hogy go-no go, utána megrendelem. (nyilván nem ennyire egyszerű de más mint volt az előző munkahelyemen).
2022. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!