Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Energiaitalra lehet gyógyszert...

Energiaitalra lehet gyógyszert bevenni? És gyógyszerre energiaitalt inni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
A gyógyszer amúgy nurofen, szóval ne vmi kemény dologra gondoljatok XD
2010. szept. 14. 17:25
 2/7 zsana1495 ***** válasza:
egy fél órát órát várj. én is akartam bevenni benuront energiaital után, de inkább nem tettem. nem jó keverni a kettőt, még ilyen gyengébb gyógyszernél sem.
2010. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oksi, köszi :)

am soha nem iszok energiaitalt, csak ma sokat kell tanulni, és egész héten alig aludtam, és most elkezdett fájni a fejem :S de jó, akkor várok:)

2010. szept. 14. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Megiszok napi 2-3doboz energiaitalt, de nem érzek semmit, mikor gyógyszert veszek be rá(van h vele).

19/F

2010. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ne igyál annyit :S Nagyon nem egészséges!
2010. szept. 14. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom sajna :( De asszem függő lettem. Ha nem iszok, akkor elkezd fájni a fejem, remeg a kezem,...
2010. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na, ezért nem iszok én :S meg alapból 120 a pulzusom, energiaitallal meg már 160 lenne :S

de szerintem szokj le, biztos könnyebb mint a cigiről, aztán arról is mennyien leszoknak :D

2010. szept. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!