Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is felmegy a vérnyomása...

Másnak is felmegy a vérnyomása, ha meglátogatja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Meg kell tanulni a helyükön kezelni a dolgokat, például nem állsz bele vég nélküli értelmetlen hitbeli vitákba, nem harapsz rá a trollok vagy provokátorok csalijára, és a téged zavaró dolgokat ignorálod majd átgörgetsz rajtuk ahelyett hogy foglalkoznál velük - ezek már csökkentik a lehetőségét, hogy bármin is háborognod kellene.
2022. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, itt vannak hasznos dolgok is.

A többit meg dobd ki.

2022. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha valaki butaságot kérdez, arra nem válaszolok, általában el se olvasom kivéve ha nevetni akarok egyet. Nem szólok bele abba amihez nem értek, nem állok le vitázni, ha viszont valaki más állna le velem értelmetlen dolog miatt, akkor szimplán adok neki egy x-et és ott hagyom. Nem idegeskedni jövök ide, hanem segíteni vagy segítséget kérni :)
2022. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha neked ilyen természeted van, akkor felfoghatod úgy is, hogy ez az oldal remek terepe a gyakorlásnak, hogyan szokjál le az idegeskedésről.

Csak pozitívan!

2022. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sokkal inkább felmegy attól a vérnyomásom, amikor a saját fizetési jegyzékemet böngészem át, mert vérlázító, amikor azzal szembesülök, hogy mennyit nem kaphatok meg a tisztességesen keresett jövedelmemből csak azért, hogy mások érezhessék jól magukat belőle - és még csak tenni sem tud ellene tenni az ember, maximum meg sem nézi, hogy milyen szinten nyúlják le.
2022. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja.

Például az, hogy van járulék pénzben. OK.

De ugyanarra van járulék természetben is - amit pénzben kell fizetni.

Ezek kit néznek hülyének?

Ja, és erre a járulékra most már nem jár szolgáltatás, ezt csak puszira kell fizetni.

Van még kérdés, hogy ezek kit néznek hülyének?

2022. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hú,az utolsó2jól eltért a témától:D

Én is jókat szórakozom itt elsősorban,hasznos dolgokat is megtudtam,de belefutottam egy pár parasztba is,akiket visszaoltottam,mert megérdemelték,de én se megyek bele parttalan vitákba,ahogy a közösségi oldalakon se-ahol már az Exatlon kapcsán is egymás torkának esik a2csapat rajongótábora!-,max küldök egy:/jelet:)Bocs,most én is eltértem picit azeredti kérdéstől:)

2022. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!