Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltelet az ASOS oldaláról...

Rendeltelet az ASOS oldaláról és nem jött meg mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Szerda este rendeltem az ASOS oldaláról ruhákat plusz pénzt is fizettem rá hogy péntekre ide érjen paypalal fizettem le is vonta a pénzt arról kaptam smst de mára semmi nem érkezett az oldalról nem kaptam semmi értesítést a rendelesrol, hogy mikor érkezik vagy hogy felvettek e a rendelesem az oldalnak nincs se e-mail címe se telefon de sokat olvastam róla hogy egy megbízható oldal én arra tudok gyanakodni hogy ott a paypalal keverdhetett el. Mit tudok csinálni?

2022. ápr. 1. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell csodálkozni ha a csütörtökön felvett rendelés péntekre még nem ért ki. Majd jövő héten megkapod nyugi.
2022. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Plusz fizettem rá hogy ide érjen mert csak ezen a héten tudom átvenni. Az aggaszt hogy tényleg sehol nincs nyoma a rendelésemnek se az oldalon se e-mailbe csak hogy levonták a penzt. Utana olvastam hogy egyből a rendelés után kapnom kell egy emailt de nem kaptam.
2022. ápr. 1. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőséget látok. Holnap menj el a legközelebbi Spárba,és kérdezd meg a hentespultnal. Vagy hívd fel a céget,és érdeklődj náluk...
2022. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, sajnos ha külföldről rendelsz beletelhet a kiszálítási idő 2 hétbe is :(... nem mindig tőlük függ, hanem inkább a futárszolgálattól... Én sokszor rendeltem az Asos-ról, és olyan volt hogy elveszett a csomagom útközben, de küldtek helyette másikat... de ehhez kell email-ben értesíteni őket a problémáról. Hamar válaszolnak.
2022. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!