Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gond ha keverjük a márkákat...

Az gond ha keverjük a márkákat az asztalitenisz ütők esetében?

Figyelt kérdés
Nemrégiben tag lettem egy asztali tenisz egyesületnél, ahol meg is kaptam, hogy az általam használt ütő már kevés. Ezért egy jobb beszerzésén gondolkozom, amire olyan 40 lepedőt tervezek elkölteni. Csak azt szeretném tudni, hogy van gond azzal, ha más az ütőfa márkája, és a szoft márkája?
2022. ápr. 2. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt azoktól kérdezd, akik majd kiröhögnek, ha nem pont azt veszed, ami az ő köreikben menőnek számít.
2022. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ők csupán annyit mondtak, hogy az én szintemhez már kevés az ütő, amit használok. Ezért szeretnék egy jobbat. Erre lehetséges volna válaszolni, vagy túl nagy a megmérettetés?
2022. ápr. 2. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:

No akkor elismétlem lassabban, más szavakkal, hátha megérted.

Hiába mondjuk mi itten hogy nyugodtan keverd, ha ők ott neked azt fogják mondani, hogy jaj nem kellett volna. Cserélni is miattuk akarsz, nem magad miatt, tehát a csere után is az lesz a fontos, hogy ők mit szólnak hozzá.

Vagy tán ha ők körbeállnak és kiröhögnek, hogy nézd már, LHS fára Yasaka borítást használ, akkor majd megmondod nekik, hogy dehát a gyíkhu szerint az rendben van? Nem, mert ugyanúgy nekik akarsz megfelelni.

2022. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem miattuk cserélek, egyébként is akartam. Meg ők nem mondtak semmit, hogy mit csináljak, egyszerű tipp volt a részükről, mert ők is támogatnák a fejlődésemet. De úgy látom, hogy fölösleges másokat megkérdeznem, mert elég kevesek képesek a kérdés objektív megválaszolására.
2022. ápr. 2. 17:47
 5/6 anonim válasza:
Bátran keverheted a márkákat a stílusodnak megfelelően. Csak a tudásod és a képzeleted szab ennek határt! A facen van olyan ,hogy pingpong market adok veszek. Ott tudsz olcsóbban új felszerelést venni és össze is szerelik neked ,ha egy helyről veszed. Milyen stílusban gondolkodol? Bár lehet már be is szerezted azóta.
2022. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm normális válaszod! Ahogy mondtad, azóta már az egyesületnél a srácok adtak nekem fát és szoftot is, egy szintemnek megfelelőt. Egyébként inkább a támadó jellegű játékot szeretem, a gyors lecsapások, nyesések, pörgetések játékát. Egy pár hete kezdtem rendesen egyesületnél játszani, azóta már nagyjából hozzászoktam, kb. Igyekszem a legtöbbet kihozni.
2022. ápr. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!