Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki emlekszik erre a Pal...

Valaki emlekszik erre a Pal utcai fiuk ff-re?

Figyelt kérdés
Meg nagyon regen olvastam. Annyira emlekszem, hogy ez evekkel kesobb jatszodik, itt kb 16 evesek. Nemecsek siet haza az iskolabol, de a ket Pasztor megallitja, es elveszik az uj karorajat amit kapott. Utana valahogy Nemecseknek valami okbol meg kell latogatnia a Pasztor csaladot, es ott kiderul, hogy milyen szegeny korulmenyek kozott elnek, es Nemecsek es az idosebbik Pasztor (azt hiszem Marci lett a neve) osszejonnek. Nem tudom, ez mennyit segit, de ennyire emlekszem kb az egeszbol. Azt is tudom, hogy nem wattpadon olvastam, esetleg valaki emlekszik erre?
2022. ápr. 2. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mi ez, le is leszek pontozva, de halottak ritkán járkálnak. Mi az az ff?
2022. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#2 fanfiction
2022. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*#1. Amúgy kérdező szerintem ha beírod a kulcsszavakat google-ba és még fent van ez a fanfic akkor biztos meglesz, nem hiszem hogy túl sok Pál utcai fiúk ff létezik (de lehet csak én nem vagyok képben :) )
2022. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap felaldoztam a delutanom, hogy kulcsszavak alapjan keressem (emlekeztem reszletekre is, azokat is beirtam), de semmit nem talaltam. Lehet, hogy le lett torolve😅
2022. ápr. 3. 08:13
 5/10 Dzsoki ***** válasza:
Nem. Arra igen,hogy az 1906-ban kiadott Pál utcai fiuk című regényben,NEMECSEK ERNŐ,egyfajta hősi halott lett. Néhány évvel később egy halott meglátogatja a Pásztor családot, csak egy fantasztikus regényben lehetséges. Továbbá,az eredeti mű és az első karóra megjelenése,egybeesik. 1906. Vagyis,az is valószínűtlen,hogy néhány év alatt annyit gyártsanak belőle,hogy Magyarországon is árban,tömegesen elérhető lett volna. Az lehet,hogy egy halott,meg az egyik Pásztor összejönnek,valamilyen buza forgatókönyv szerint. Esetleg,valamilyen időutazó, visz gyógyszert Nemecseknek,aki meggyógyul. Ennek hatására,egy pár éve létező terméket,karórát is kaphat ajándékba a szüleitől. Akik nem mondták,de olyan anyagiakkal rendelkeznek,hogy ők a Grund beépítésének finanszírozói.
2022. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
kérdező! meglett végül?
2022. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:( Lehet, hogy tenyleg letoroltek.
2022. júl. 22. 08:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5#/Dzsoki, a fanfiction lenyegeben egy alternativ univerzum, ahol Nemecsek tulelte a tudogyulladast, illetve egy nem kiadott konyv az egesz :) Keress ra a fanfiction fogalmara
2022. júl. 22. 08:11
 9/10 Dzsoki ***** válasza:
Köszönöm! Ilyen logika mentén,sok minden lehet. Vagyis,akár Nemecsek szülei lehetnek valamilyen stómanok a Grund beépítését finanszírozó befektetők megbízásából. Innen,valóban bármi is lehet. Tehát a Wendauer meg a Geréb szülei is lehetnek befektetők. Sőt,akár a Boka is. Mondván,ha nem tudsz tenni ellene,állj az élére!
2022. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kéne egy olyan ff ahol magyarországon mindenki stróman.
2023. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!